موج
کدخبر : ۳۹۶۵۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-396554

موج گزارش می دهد

وزیر کشور در حکمی محمد حسین سپهر را به سمت فرمانده قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا منصوب و ۸ محور اصلی مأموریت وی را ابلاغ کرده بود.

به گزارش خبرگزاری موج، رئیس جمهور امروز با صدور حکمی احمد وحیدی وزیر کشور را به عنوان  " فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا " منصوب و ۸ وظیفه و اولویت را از وزیر کشور در مقام فرمانده قرارگاه مقابله با کرونا خواستار شد از جمله « تسهیل و پیگیری مستمر اجرای دقیق و به‌موقع مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا»، « استفاده از ظریفت‌های مردمی از جمله مساجد، بسیج و ...»، « ایجاد تفاهم میان نیروهای اجتماعی در مواجهه با شرایط پیچیده کنونی»، « افزایش حضور محسوس ضابطین و ناظرین پروتکل‌های مصوب»، « آموزش و فرهنگ‌سازی به منظور ایجاد اعتماد و انگیزه اجتماعی نسبت به اجرای مصوبات ستاد ملی» و ...

وحیدی

نکته جالب توجه اما آنجاست که وزیر کشور ۴ روز پیش حکم همین مسئولیت با همین شرح وظایف را برای سردار محمدحسین سپهر صادر کرده بود! در این خبر که همچنان بر روی خروجی پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور و همینطور خبرگزاری های دولتی قابل مشاهده است، احمد وحیدی وزیر کشور در حکمی محمد حسین سپهر را به سمت فرمانده قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا منصوب و ۸ محور اصلی مأموریت وی را ابلاغ کرده بود.

سپهری

در آن حکم نیز مواردی چون « تسهیل و پیگیری مستمر اجرای دقیق و به موقع مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا»، « استفاده از ظرفیت های مردمی از جمله مساجد، بسیج و ...»، و « افزایش حضور محسوس ضابطین و ناظرین پروتکل های مصوب» و  ۵ اولویت دیگر به عنوان وظایف سردار سپهر در جایگاه « فرمانده قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا» مورد اشاره قرار گرفته بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها