موج
کدخبر : ۳۹۵۲۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-395270

امیر دریادار سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران، با صدور پیام های جداگانه ای، قهرمانی نیروی زمینی ارتش در مسابقات بین المللی «اربابان سلاح» و قهرمانی نیروی دریایی ارتش در مسابقات بین المللی «غواصی عمق» و «جام دریا» را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری موج، متن پیام ها به شرح زیر است:

برادر ارجمند؛

امیر سرتیپ ستاد کیومرث حیدری

فرماندهی محترم نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم؛

کسب مقام قهرمانی در مسابقات بین المللی اربابان سلاح (اصفهان- ۱۴۰۰) توسط دلاورمردان و ورزشکاران نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، افتخاری بس بزرگ برای آجا و نیروهای مسلح بوده و مایه خرسندی و مباهات است که بدین اعتبار ضمن تبریک این موفقیت سترگ، از مدیریت و هدایت های هوشمندانه و سازنده حضرتعالی و زحمات موثر همه دست‌اندرکاران در برگزاری میزبانی مناسب مسابقات، که بی‌تردید فصل نوین و گامی بزرگ در ارتقاء دیپلماسی و توسعه صلح، دوستی و افزایش تعاملات فرهنگی کشورهای شرکت کننده می باشد و همچنین به پاس افتخارآفرینی ورزشکاران نیروی زمینی و کسب مقام قهرمانی در این دوره از مسابقات، تقدیر و تشکر می نمایم.

 از درگاه خداوند منان توفیق روز افزون جنابعالی و همه خدمتگزاران صدیق به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و تحت زعامت فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) مسئلت می‌نمایم.

 رئیس ستاد و معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران

دریادار دکتر حبیب الله سیاری

 

برادر ارجمند؛

امیر دریادار شهرام ایرانی

فرمانده محترم نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم؛

بی تردید دستیابی به آرزوهای بزرگ ملی و حرکت پرشتاب در مسیر رشد و تعالی در تمامی عرصه های علمی، تحقیقاتی، نظامی و ورزشی مرهون حضور همه جانبه، زحمات بی‌شائبه و تلاش شبانه روزی افراد سخت کوشی است که با توکل، اتکا به نیروی ایمان و تعهد خالصانه همواره برای به اهتزاز درآوردن پرچم پُرآوازه و مقدس این سرزمین بر تارک بلندای قله‌های موفقیت در عرصه های داخلی و بین المللی در تکاپو هستند.

کسب مقام قهرمانی در ششمین دوره مسابقات بین المللی عمق (کنارک - 1400) و مسابقات بین المللی جام دریا (بندرانزلی - 1400) را به حضرتعالی، ورزشکاران، غیورمردان و دریادلان نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت حضرتعالی و زحمات کلیه دست اندرکاران برگزاری مسابقات، از درگاه خداوند منان توفیق روزافزون جنابعالی و همه خدمتگزاران صدیق به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و تحت زعامت فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) مسئلت می نمایم.

رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران

دریادار حبیب الله سیاری

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها