موج
کدخبر : ۳۹۴۵۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-394557

معاون اقتصادی رئیس جمهور ضمن تسلیت درگذشت سرلشکر فیروزآبادی گفت: بی‌تردید، خدمات و تلاش‌های سردار دکتر فیروزآبادی در مسئولیت‌های گوناگون به ویژه در دوران ریاست ستاد کل نیرو‌های مسلح و نیز عضویت در مجمع تشخیص مصلحت نظام، کارنامه درخشانی است که پاداش اخروی آن، نزد حضرت حق، محفوظ است.

به گزارش خبرگزاری موج، « محسن رضایی » در پیامی، درگذشت سردار دکتر سید حسن فیروزآبادی مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.

سردار سرلشکر بسیجی دکتر سید حسن فیروزآبادی مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، پس از عمری مجاهدت در راه خدا، به زیارت معبود شتافت.

بی‌تردید، خدمات و تلاش‌های سردار دکتر فیروزآبادی در مسئولیت‌های گوناگون به ویژه در دوران ریاست ستاد کل نیرو‌های مسلح و نیز عضویت در مجمع تشخیص مصلحت نظام، کارنامه درخشانی است که پاداش اخروی آن، نزد حضرت حق، محفوظ است.

فقدان این انسان خدوم و خیرخواه را به محضر مقام معظم رهبری ، فرماندهان و یکایک اعضای نیرو‌های مسلح و به ویژه به خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده، از درگاه قادر متعال برای آن فقید سعید، رحمت واسعه و برای عموم بازماندگان، صبر و اجر، طلب می‌کنم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها