موج
کدخبر : ۳۸۲۹۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-382948

طی بیانیه‌ای صورت گرفت؛

مولوی محمد اسحاق مدنی طی بیانیه‌ای حمایت خود را از لیست شورای وحدت برای انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، مولوی محمد اسحاق مدنی از علمای اهل سنت طی بیانیه‌ای ضمن دعوت از همه مردم برای مشارکت در انتخابات، حمایت خود را از فهرست شورای وحدت برای انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

نعمت بزرگ جمهوری اسلامی دربردارنده دو رکن جمهوریت و اسلامیت است و مردم ایران را با هر عقیده و قومیت در کنار هم گرد آورده است، تقویت این نظام و کمک به حفظ امنیت و یکپارچگی کشور وظیفه تمام ایرانیان با هر قوم و مذهبی است.

اهل سنت همواره در این راه با حضور پرشور در انتخاب‌های مختلف نشان داده است خود را قطع‌های جداناشدنی از ایران عزیز می‌داند و علی رغم تمام مشکلات راه حل برون رفت را حضور در پای صندوق رأی و انتخاب فردی اصلح می‌داند.

تأکیدات رهبر معظم انقلاب دلالت بر انتخاب شخصی مومن، دلسوز، شجاع و ضد اشرافی‌گری و برخواسته از متن جامعه با روحیه رفع تبعیض و ایجاد وحدت در بین همه مردم ایران را دارد.

به عنوان یکی از خدمتگزاران اهل سنت مشارکت در تمامی انتخابات کشور از جمله انتخابات شورای اسلامی را یک وظیفه شرعی دانسته و در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران و در راستای مشارکت عمومی حمایت خود را از لیــست شورای وحدت اعلام می دارد.

مولوی محمد اسحاق مدنی

اعلام حمایت مولوی محمد اسحاق مدنی از لیست شورای وحدت

حمایت مولوی محمد اسحاق مدنی از لیست شورای وحدت

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها