موج
کدخبر : ۳۸۰۲۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-380270

آیت الله رئیسی در جمع خبرنگاران:

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری سیزدهم گفت: دولت ما دولت تحول و دولت مردمی خواهد بود، دولت ما برای تحقق این تحول، به مردم نقش خواهد داد.

یه گزارش خبرگزاری موج، آیت الله سید ابراهیم رئیسی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پس از ضبط برنامه رادیویی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه دولت ما دولت تحول و دولت مردمی خواهد بود، گفت: دولت ما برای تحقق این تحول، به مردم نقش خواهد داد.

رئیسی گفت: این تحول به گونه‌ای نیست که دولتمردان در اتاق دربسته بنشینند و برای بخش‌های مختلف برنامه بریزند. مردم باید در این دولت نقش‌آفرینی کنند.

وی محور تحول در دولت خود را عدالت اقتصادی عنوان کرد و گفت: محور تحول ما در حوزه اقتصاد، عدالت اقتصادی است. به عنوان مثال در زمینه تخصیص تسهیلات باید عدالت وجود داشته باشد. آنچه همه نگران آن هستند، اینکه چرا تسهیلات به تولید کننده نمی‌رسد.

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری سیزدهم گفت: مگر ما نمی‌گوئیم افزایش نقدینگی؟ این نقدینگی کجاست که اغلب تولیدکنندگان و کارخانجات فریاد می‌زنند که ما کمبود نقدینگی داریم. معلوم است که این نقدینگی جای دیگری غیر از تولید کننده می‌رود.

رئیسی گفت: نقدینگی موجود در کشور صرف دلالی و سوداگری می‌شود نه تولید. اگر نقدینگی به سمت تولید هدایت نشود، تبدیل به سیل بنیان‌کن خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه برنامه ‌یزی ما این است که نقدینگی به سمت تولید بیاید، گفت: در این شرایط دیگر افزایش نقدینگی نگران کننده نیست و موجب رونق تولید می‌شود و فعال شدن تولید نیز می‌تواند به افزایش اشتغال کمک کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها