موج
کدخبر : ۳۷۹۰۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379077

عضو هیات رئیسه مجلس موارد اعلام وصولی را قرائت کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج،  سیدناصر موسوی لارگانی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی ، موارد اعلام وصولی را به شرح زیر قرائت کرد:

- طرح تفسیر ماده (7) قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از حق ملت ایران.

- سوال ملی سید سلمان ذاکر نماینده ارومیه از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص عدم استفاده از ظرفیت و امکانات لازم از شرکت‌های زیرمجموعه وزارت کار جهت کاهش آمار به کارگیری و بالا بردن درآمد سرانه و شاخص‌های سلامت و آموزشی جهت توسعه پایدار و عادلانه در استان‌های کشور.

- سوال ملی سید مجتبی محفوظی نماینده آبادان و تعداد دیگری از نمایندگان از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص عدم کنترل رعایت شئونات اخلاقی و تبلیغات ناهنجاری‌های اجتماعی در شبکه‌های خانگی.

- سوال ملی سید مجتبی محفوظی نماینده آبادان و تعداد دیگری از نمایندگان از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص علت عدم اقدام لازم وزارتخانه در زمینه امر به معروف و نهی از منکر، تحریم بنیان خانواده و موضوع حجاب و عفاف. 

-  سوال منطقه‌ای سید مجتبی محفوظی نماینده آبادان و تعداد  دیگری از نمایندگان از وزیر نیرو در خصوص علت ورود فاضلاب و پساب‌ها به رودخانه‌های کارون و بهمنشیر.

- سوال منطقه‌ای جلیل مختار نماینده مردم آبادان از وزیر آموزش و پرورش در مورد تخلفات در آموزش و پرورش آبادان و علت عدم کنترل لازم در خصوص خروج اسامی مدارس منحله از لیست اعلامی وزارت آموزش و پرورش.

-  سوال منطقه‌ای جلیل مختار نماینده مردم آبادان از وزیر نفت در خصوص علت عدم تکمیل و تجهیز پروژه بیمارستان نفت آبادان توسط وزارت نفت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها