موج
کدخبر : ۳۷۸۶۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378607

دلخوش در تذکر شفاهی مطرح کرد:

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس خواستار رسیدگی به وضعیت کشاورزان به دلیل مشکلات ناشی از خشکسالی شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، سیدکاظم دلخوش اباتری در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: کشاورزان در شرایط فعلی به دلیل مشکلات ناشی از خشکسالی نیازمند پمپ آب 2، 3 و 4 اینچی هستند، از طرفی راه‌اندازی پمپاژهای برقی، لایروبی رودخانه‌ها و آب‌بندان‌ها از جمله مشکلاتی است که باید توسط دولت مورد توجه قرار گرفته و آقای نوبخت نیز با توجه به وعده‌های خود دستورات لازم را صادر کند.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از هیأت وزیران برای تصویب دو بخش اضافه شده به صومعه‌سرا افزود: خواهشمندم دستور فرمایید نسبت به تأمین تجهیزات و امکانات ادارات دو بخش تازه ایجاد شده صومعه سرا اقدامات لازم انجام شود.

وی ادامه داد: با توجه به نشست‌های اخیری که با مدیران بانک‌ ایران زمین داشتیم به دنبال احیای کارخانه ابریشمی هستیم که 20 الی 25 سال است تعطیل شده لذا از دولت درخواست می‌کنم برای راه‌اندازی این کارخانه مساعدت‌های لازم را داشته باشد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم اظهار کرد: هنرمندان، خبرنگاران، مداحان، ورزشکاران، دست‌فروشان و کارگران روزمزد در شرایط کرونایی در سختی به سر می‌برند بنابراین لازم است دولت به حقوق آنها در این شرایط بیشتر توجه کند. همچنین کمیسیون اجتماعی نیز موضوع جاماندگان و نیروهای شرکتی و قراردادی وزارت آموزش و پرورش را در طرح امین پیگیری کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها