موج
کدخبر : ۳۷۸۴۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378446

زریبافان در جمع خبرنگاران:

کاندیدای ریاست جمهوری گفت: رییس جمهور خوب کم حرف می‌زند و بیشتر عمل می‌کند و حرفش را در عمل به مردم نشان دهد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، مسعود زریبافان رئیس اسبق بنیاد شهید و امور ایثارگران در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه اداره کشور قبل از برنامه نیاز به منش و روش دارد، گفت : رئیس جمهور مجری قانون است پس کار رئیس جمهور مدیر خوب بودن است نه کسی که برنامه داشته باشد و رئیس جمهور یک مجری خوب قانون با منش خدمتگزاری است و باید خود را سرباز نظام و خادم مردم بداند.

وی با بیان اینکه رییس جمهور خوب کسی است که به وظایف و اختیاراتش آشنا باشد، تصریح کرد: رییس جمهور خوب کم حرف می‌زند و بیشتر عمل می‌کند و حرفش را در عمل به مردم نشان دهد. 

زریبافان افزود: ریس جمهور خوب باید ضعف های دولت گذشتگان را نداشته باشد و کارهای انجام نداده توسط دولت های گذشته را انجام دهد. 

وی با تاکید بر اینکه کشور ما ثروتمند است و همه مشکلات کشور با استفاده از منابع کشور قابل حل است، تصریح کرد: اگر در استفاده از منابع سرشار الهی عدالت و انصاف باشد مشکلات کشور حل می‌شود. 

زریبافان افرود: مجری خوب از مدیرانی استفاده می‌کند که ذینفع نباشند و اگر کسی در خرید و فروش ارز باشد دوست دارد ارز گران شود و مشی که در واردات است دوست ندارد تولید کشور رونق بیابد. 

رئیس اسبق بنیاد شهید تاکید کرد: کسی که حاضر نیست شیشیه ماشین را پایین بکشد و در خیابان با مردم حرف بزند، درد مردم را نمی فهمد. 

زریبافان ادامه داد: مسئول خوب کسی است نه در کشور آرامش برقرار کند و وقتش را به خدمتگزاری به مرگم صرف کند و مشکلات را به مردم دیگران نیاندازد. 

زریبافان یا تاکید بر اینکه من با حمایت هیکس وارد انتخابات نشدم و دوستی من با افراد به میزان اعتقاد‌ و نزدیکی شان به ولایت و مردم است و کسی که انتخابات را بخاطر خودش تخریب می‌کند از نظر من قابل قبول نیست و به قول امام هرکس که انتخابت را قبول ندارد، قانون اون را قبول ندارد. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها