موج
کدخبر : ۳۷۸۳۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378304

محمد صادقی در جمع خبرنگاران:

عضو هیئت رئیسه مجلس نهم گفت: امروز چند میلیون جوان بیکار ما به عنوان سرمایه اصلی کشور ناامید شده و نام دولت من، دولت توکل و تغییر است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، شاهین محمد صادقی عضو هیات رئیسه مجلس نهم در جمع خبرنگاران اظهار داشت:  افتخار دارم در دفاع از آب و خاک به عنوان سرباز کوچک برای وطنم و مردم و اسلام به میدان آمدم و به عنوان یک ایرانی به آب خاک و تاریخ این خطه کهن و پهناور می بالم و افتخار می کنم. 

وی افزود: تلاشم این بوده که زندگی ام را وقف وطن انقلاب و مردم کنم. امروز به عنوان داوطلب ریاست جمهوری در دوره سیزدهم با اطمینان به شما می گویم همچنان که وقتی پای دشمن به این آب و خاک باز شد به عنوان یک فرد ۱۶ ساله به میدان رفتم  امروز هم برای آرمان ها و سربلندی مردم به میدان آمدم و امیدوارم خداوند به من توفیق دهد. 

رییس اسبق دانشگاه شهید بهشتی گفت: جامعه ما مثل بیماری است که دردهایی دارد و این جامعه با همه پیشرفت هایی که انقلاب داشته است با دستاوردهای علمی در رتبه ۱۵ قرار دارد که معجزه است اما علی رغم این نمی توانیم از عملکرد دولت های جمهوری اسلامی دفاع کنیم امروز پیکره جامعه ناراحت و ناراضی از عملکردهاهستند. 

صادقی تصریح کرد:  تملق، سو استفاده، اختلاس، اشرافی‌گری، سو استفاده، رانت خواری و ... جز رفتار تعدادی از مدیران اجرایی کشور ما شده که برای ما نا‌خوشایند است. آنها فکر می کنند مردم رعیت آنها هستند در حالی که مردم ولی نعمت آنها هستند. 

وی با بیان اینکه دست دولت در جیب مردم است، تصریح کرد: معیشت مردم تامین نیست؛ سفره مردم کوچک شده و مردم از تبعیض و بی عدالتی که جزئی از رفتار مسئولان ما شده ناراحت هستند.

صادقی ادامه داد: ما به تغییر نگرش و رفتار نسبت به مردم نیاز داریم؛ باید باور کنیم که مردم ولی نعمت ما هستند و فلسفه وجودی مسئولان خدمت به مردم است. خدایی نکند که ما فکر کنیم ارباب مردم هستیم. 

عضو هیئت رئیسه مجلس نهم تصریح کرد: امروز چند میلیون جوان بیکار ما به عنوان سرمایه اصلی کشور ناامید شده و نام دولت من، دولت توکل و تغییر  است. 

وی در پایان گفت: اولویت نخست ما کنترل کرونا است و من با اطمینان به شما عرض می کنم تا پایان سال هم به میزان کافی واکسن تولید و وارد می کنیم و ۷۰ درصد ملت را واکسینه می کنیم. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها