موج
کدخبر : ۳۷۸۱۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378197

صباغیان در جمع خبرنگاران:

نماینده مردم بافق و مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت : به دنبال شفاف سازی هستم ، مردم تشنه شفافیت بویژه در بعد مالی هستند .

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج،  محمدرضا صباغیان بعد از ثبت نام باحضور در جمع خبرنگاران،  افزود : هدفی که بنده از حضور در عرصه انتخابات و ثبت نام دارم این است که تغییر رویکرد در مدیریت اجرایی کشور شکل بگیرد . 

وی ادامه داد : به هرحال اکثریت دولت ها امروز در ایستگاهی متوقف شده اند که بقیه دولت ها متوقف شده بودند و بی عدالتی در جای خودش باقی مانده است ، در حالی که هدف اصلی انقلاب اجرای عدالت بود کماکان جالی خودش باقی مانده است . 

صباغیان با اشاره به برنامه های خود،  گفت : برنامه های متنوعی داریم که خاک می خورند ، مدیران فراوانی داریم و داشتیم پس مشکل کجاست چرا این مسئله بدون حل باقی مانده است لذا ضروری است که همه برنامه ها در بستر و قوانین و مقررات صورت بگیرد ، متاسفانه اکنون به قانونین احترام گذاشته نمی شود یا اینکه ریل گذاری قوانین ومقررات ناقص اجرا می شود یا اجرای نمی شود . 

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل اصلی بی توجهی به قانون و مقررات و دور زند قانون است و پارتی بازی است . چه کسانی قانون را دور می زنند خود مسئولان و افراد با نفوذ بعد هم می گویم که چرا قوانین اجرا نمی شود. 

وی افزود : بنابراین اقتصاد ، فرهنگ ، صنعت ، واردات و صادرات ما لنگ می زند و دچار مشکل است ما از نظر منابع کم نداریم نظام مستقل و خوبی داریم اما در این زمینه با مشکل مواجه می شویم . 

صباغیان گفت: مردم ما امروز مسئول قانونمدار می خواهد ، کشور کسی را می خواهد که با بی قانونی مبارزه کند . 

وی افزود: برنامه دیگر من شفاف سازی است و مردم تشنه شفافیت بویژه در بعد مالی هستند . بنده حقوق دریافتی خودم را به مردم اعلام کرده ام و هزینه انتخاباتی را اعلام کرده اند و سعی کرده ام از کسی کمک نگیرم  بنابراین برای مبارزه با فساد درنگ نخواهم کرد .

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها