موج
کدخبر : ۳۷۸۰۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378034

قاضی زاده هاشمی در جمع خبرنگاران:

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی گفت: برجام باید توسط مذاکره‌کنندگان مورد اعتماد انجام می‌شد نه توسط کسانی که بی‌اعتقادی خود به مبانی نظام را اعلام کرده‌اند. مذاکره برای مذاکره هیچ ارزشی ندارد. آمریکایی‌ها فقط دنبال مذاکره هستند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی بعد از ثبت نام در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خانواده مهمترین پشتیبان رشد و پیشرفت کشور است. ما همه تلاش هایمان برای نسل آینده است. علاوه بر این زنان و دختران پایه‌های اصلی رشد اجتماعی هستند.

وی افزود: همچنین رسمی وجود دارد که داوطلبان با هم طیفان سیاسی خود برای ثبت نام در انتخابات حضور پیدا می‌کنند، اما من با دخترم و آقای ابوترابی از نمایندگان محترم مجلس و از فرزندان شهدا آمدم تا بگویم با باندبازی‌های سیاسی مخالفم تا ان‌شاءالله ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

وی تاکید کرد: نباید از همین ابتدا بنای سیاسی کاری گذاشت که دولت آینده شرکت سهامی احزاب و گروه‌های سیاسی باشد. دولت متعلق به جوانان است.

 
وی تصریح کرد: نزدیک بیست سال است که یکی از مدیران میانی و عالی در خدمت مردم بوده ام و سیزده سال سابقه نمایندگی مجلس دارم و اکنو ن نایب رئیس اول مجلس هستم.

قاضی زاده هاشمی اظهارداشت: ما کشوری با ثروت عظیم داریم. پول هم اندازه کافی داریم و با نقدینگی سرگردان نمی‌دانیم چه کنیم. نیروی انسانی توانا و قوانین بسیار خوب و متعالی داریم. مدیران خوبی هم داریم، اما این مدیران یا خانه نشین شده یا در جای نامناسب به کار گرفته شده اند. رهبری آگاه و فرزانه داریم و مردمی فهیم، صبور و پای کار داریم. اما استعداد‌های ما فلج شده و معطل مانده است و نیاز است مدیرانی سرکار بیایند که عدالت خواه و ساده زیست باشند. ما همچنین به اصلاح رویکرد‌ها نیازمندیم.

قاضی زاده هاشمی افزود: اسم دولت خود را سلام گذاشته‌ام، چون سلام به ایران جدید و نسل جدید است. آمده‌ایم به سلام مردم جواب بدهیم و به همه دعوا‌های سیاسی والسلام بگوییم. دو سال است در اندیشکده‌ای با حضور صد متخصص برنامه و گفتمان تحول خود را تهیه کرده‌ایم. این گفتمان دنبال حاکم کردن مردم است. ۱۹ برنامه داریم که هشت برنامه اولویت‌دار است. ما برنامه‌های خود را تا سطح پروژه‌ها مشخص کرده‌ایم.

وی درباره طرح لغو مسئله سربازی خود تصریح کرد: معتقدیم سربازی اجباری به این شکل مربوط به یک قرن گذشته است. مدل جایگزین ما سربازی حرفه‌ای است که این به تامین مالی نیاز دارد. رئیس جمهور باید سرمایه گذاری جدی انجام دهد. دولت سلام هزینه‌ای این طرح را می‌پذیرد.

وی درباره سن خود گفت: کم سن‌ترین داوطلب هستم و من وارد پنجاه سال شده ام و از آقای سعید محمد کوچک‌تر هستم.

این داوطلب انتخابات ریاست جمهوری درباره برجام اظهار کرد: برجام چند کلمه انگلیسی بر روی کاغذ است. هر قراردادی بین‌المللی که کمی به مردم کشور نکند، هیچ ارزشی ندارد. برجام باید توسط مذاکره‌کنندگان مورد اعتماد انجام می‌شد نه توسط کسانی که بی‌اعتقادی خود به مبانی نظام را اعلام کرده‌اند. مذاکره برای مذاکره هیچ ارزشی ندارد. آمریکایی‌ها فقط دنبال مذاکره هستند.
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها