موج
کدخبر : ۳۷۱۵۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371500

فرمانده مرزبانی خوزستان خبر داد؛

فرمانده مرزبانی خوزستان از توقیف دو فروند شناور تجاری در سواحل خوزستان و کشف کالای خانگی قاچاق خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار لطفعلی پاک‌باز اظهار کرد: مرزبانان پایگاه دریابانی ماهشهر در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز و حمایت از تولید داخلی، روز گذشته در هنگام کنترل شناورهای عبوری در سواحل خلیج‌فارس به دو فروند شناور تجاری حامل کالای قاچاق را که از کشورهای حوزه خلیج‌فارس به مقصد بنادر خوزستان در حرکت بودند، مظنون شدند و آنها را متوقف کردند.

وی افزود: مأموران در بازرسی دقیق از شناورهای توقیف شده ۵۰ دستگاه کولر اسپلیت، ۱۵ دستگاه ماشین لباسشویی و ۱۵ دستگاه یخچال‌فریزر دوقلو را که به صورت قاچاق و با هدف عرضه در بازار داخلی کشور بارگیری شده بود، کشف کردند.

فرمانده مرزبانی خوزستان از دستگیری دو ناخدای شناورهای مذکور به اتهام حمل بار قاچاق خبر داد و تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای مکشوفه را بیش از ۲۰ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند که پس از تشکیل پرونده مقدماتی به همراه متهم تحویل مراجع قانونی شدند.

سردار پاک‌باز عنوان کرد: مجموعه مرزبانی خوزستان با ایجاد تعامل سازنده با نهادهای امنیتی و انتظامی، ادارات و سازمان‌های دولتی و مرزنشینان تمام تلاش خود را در راستای مبازره با پدیده قاچاق، ایجاد و استمرار امنیت پایدار و پاسداری از قلمرو سرزمینی ایران اسلامی در جنوب غرب کشور به کار گرفته است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها