موج
کدخبر : ۳۶۹۲۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-369236

دریادار خانزادی:

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: انشالله در سال آینده اولین هاورکرافت ساخت کشور جمهوری اسلامی ایران به ناوگان نیروی دریایی ارتش ملحق می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز دوشنبه در جمع معاونین فرماندهان این نیرو با تاکید بر اینکه نیروی دریایی ارتش با حضور جوانان متخصص و با ایمان توانسته است در تمام حوزه‌های تجهیزاتی و عملیاتی به خودکفایی کامل برسد، گفت: انشالله در سال آینده اولین هاورکرافت ساخت کشور جمهوری اسلامی ایران به ناوگان نیروی دریایی ارتش ملحق می‌شود.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به برگزاری رزمایش مرکب امنیت دریایی بین دو نیروی دریایی ایران و روسیه در شمال اقیانوس هنددر سال جاری، خاطر نشان کرد: بازتاب برگزاری این رزمایش در سطح ملی و بین المللی برای کل نیرو‌های مسلح و همچنین برای کشور بسیار اثربخش و امیدوار کننده بود و پیام آن برای کشور‌های دوست و همسایه، صلح و دوستی و برای دشمن، نمایش اقتدار دریایی و امنیت جمعی توسط کشور‌های حاشیه اقیانوس هند بدون حضور بیگانگان وکشور‌های فرامنطقه‌ای بود.

امیردریادار خانزادی، مسیر پیشرفت و فناوری‌های به روز دنیا در حوزه موشکی در نیروی دریایی ارتش را بسیار مطلوب دانست و افزود: امروز تمام یگان‌های سطحی و زیرسطحی نیروی دریایی ارتش به موشک‌های بومی مجهز هستند و انشاءالله موشک‌هایی با قابلیت عمود پرواز بر روی شناور‌های سطحی این نیرو نصب و عملیاتی خواهد شد.

وی کارخانجات نیروی دریایی ارتش را بعنوان بزرگترین مجموعه صنعتی کشور در ساخت و تعمیر یگان‌های سطحی و زیرسطحی عنوان کرد و با بیان اینکه با پشتکار جوانان متخصص در نیروی دریایی ارتش توانسته ایم در تمام حوزه‌های تعمیراتی و تجهیزاتی به خودکفایی صددرصد برسیم، گفت: انشالله در سال آینده اولین هاورکرافت ساخت کشور جمهوری اسلامی ایران به ناوگان نیروی دریایی ارتش ملحق می‌شود.

دریادار خانزادی الحاق ناوبندر مکران و ناوموشک انداز زره به نیروی دریایی ارتش را افتخار بزرگی برای کل نیرو‌های مسلح و کشور دانست و تصریح کرد: این رویداد ملی، با همکاری و همدلی همه فرماندهان و کارکنان در نیروی دریایی ارتش انجام شد و همواره به خود می‌بالیم که در این لباس مقدس، امنیت و آرامش را برای مردم کشورمان هدیه دهیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش موفقیت این نیرو‌ی راهبردی در تمام حوزه‌ها را وجود سرمایه نیرو نیروی انسانی متعهد عنوان و خاطر نشان کرد: ثمره همه دستاورد‌ها در این نیروی راهبردی تنها با تلاش و حضور نیروی انسانی متعهد، متخصص و با ایمان است که باید قدردان تمام کارکنان وخانواده‌های آنان باشیم.

امیر دریادار خانزادی با اشاره به اینکه کارکنان و خانواده‌های نیرو‌های مسلح همواره مورد تهدید فرهنگی دشمنان هستند، یادآور شد: تمام فرماندهان، کارکنان و خانواده‌ها بعنوان پیشانی نظام مقدس، الگویی برای جامعه محسوب می‌شوند و باید بیش از پیش به حفظ و رعایت رفتار و کردار خود توجه داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها