موج
کدخبر : ۳۶۸۳۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368376

جهانگیری:

معاون اول رئیس جمهور گفت: عده‌ای در کشور وجود دارند که همواره به دنبال زیاد کردن مشکلات هستند، مشکل نبوده را بوده، حرف نزده را زده و دروغ پردازی می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور صبح امروز (سه شنبه) در پنجمین دوره اهدای نشان و تندیس کارآفرینی "امین الضرب" گفت: همه انسان‌ها در مسیر زندگی و فعالیت اقتصادی خود با موانع و چالش‌هایی مواجه هستند، اما انسان‌های بزرگ وقتی با دیگران متمایز می‌شوند که با وجود مشکلات کار‌های بزرگی انجام می‌دهند که باید از آن‌ها قدردانی و تشکر کرد.

معاون اول رئیس جمهور ضمن ارزشمند توصیف کردن اقدام اتاق بازرگانی کشور در معرفی افراد زحمتکش و خوشنام در عرصه تولید و کارآفرینی، گفت: این اتفاق که به یاد مرحوم امین الضرب انجام می‌شود ستایش آمیز است. نام مرحوم امین الضرب همواره در مسائل اجتماعی و اقتصادی ماندگار است.

وی تصریح کرد: معرفی انسان‌های نمونه و کار‌های ماندگار به نسل جوان باعث معرفی الگو‌ها و الگوسازی می‌شود تا نسل جوان احساس کند می‌تواند کار‌های بزرگی همانند این الگو‌ها انجام دهند و آینده درخشانی را برای کشور همانطور که قبلی‌ها ساختند، رقم بزنند.

جهانگیری با اشاره به برخی انتقاد‌ها در این جلسه از موانع ایجاد شده پیش روی صنعتگران، گفت: تولید کننده و صنعتگر همواره کارش ترسیم آینده خوب از دل مشکلات است تا بتواند از دل سختی‌ها و دشواری‌ها عمرانی و آبادانی برای کشور رقم زند.

معاون اول رئیس جمهور خطاب به حاضران در جلسه گفت: عده‌ای در کشور وجود دارند که همواره به دنبال زیاد کردن مشکلات هستند، مشکل نبوده را بوده، حرف نزده را زده و دروغ پردازی می‌کنند و براساس آن دروغ تحلیل و ارزیابی هم انجام می‌دهند، اما تولید کنندگان کشور می‌دانند که باید آینده خوبی برای کشور ترسیم کرد.

وی افزود: روز‌های خوبی را برای کشور پیش بینی می ‌کنم، به فضل الهی این سختی‌ها تمام خواهد شد و آینده خوبی پیش روی ملت ایران قرار خواهد گرفت. حتما با همراهی و همکاری نسل جوان با نسل کارکشته و با تجربه گذشته می‌توانیم مشکلات را پشت سر بگذاریم.

در این جلسه که شهردار تهران و رئیس اتاق بازرگانی ایران نیز حضور داشتند، به ۹ نفر از صنعتگران و کارآفرینان نمونه کشور نشان و تندیس کارآفرینی "امین الضرب" اهدا شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها