موج
کدخبر : ۳۶۷۲۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-367245

احمدی بیغش طی تذکر شفاهی:

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به امضای بیش از 200 نفر از نمایندگان برای سوال از رئیس جمهور، گفت: امضای این 200 نفر کجا گم شده است، باید می دانستیم که این دولت می پندارند که مجلس اراده ای برای برخورد با قانون شکنی ها ندارد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج،   محمود احمدی بیغش در نشست علنی در تذکر شفاهی گفت: تذکر من طبق اصل 84 است.ضمن قدردانی از نمایندگان مجلس که تقریبا همه به اتفاق، مصوبه صبح را امضا کردند و نشان دادند که با هیچ کسی حتی شخص اول اجرایی مملکت تعارف ندارند، هرکسی بخواهد از قانون تخطی کند و به مردم ایران دهن کجی کند قطعا باید با آن برخورد کرد.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی افزود: عنایت داشته باشید که از ابتدای کار مجلس، ما مجلسی ها ضمن اینکه باید تعامل و برادری خود را با دولت حفظ می کردیم اقتدار خود را نیز باید حفظ کنیم.

وی با اشاره به امضای بیش از 200 نفر از نمایندگان برای سوال از رئیس جمهور، مطرح کرد: امضای این 200 نفر کجا گم شده است، باید می دانستیم که این دولت می پندارند که مجلس اراده ای برای برخورد با قانون شکنی ها ندارد.

احمدی بیغش افزود: درست است که امروز شکایت دولت را به قوه قضائیه برده اید اما نفس عمل دولت در این کار غلط که مجددا به عزت مردم خیانت کرده است بدتر از اصل کار است. اعتقاد دارم که مجلس به دلیل این دهن کجی که رئیس جمهوری به مردم ایران کرده است حتما باید تا انتهای کار این موضوع را دنبال کند و رئیس جمهور، وزیر خارجه و رئیس سازمان انرژی اتمی به باید محکمه کشیده شوند. مردم ایران صدها هزار شهید تقدیم این انقلاب کرده اند نه برای اینکه عده ای واداده به خیال خام خودشان عزت مردم را بفروشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها