موج
کدخبر : ۳۶۶۳۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-366317

صفری در موافقت با کلیات لایحه بودجه 1400:

عضو کمیسیون امور داخلی کشور گفت: سیاسی برخورد کردن با لایحه بودجه تبعات منفی را در پی دارد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، محمد صفری ملک میان  عضو کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی کلیات لایحه بودجه با تغییرات اصلاحی دولت برای سال 1400 در موافقت با کلیات این لایحه، گفت: مجلس و دولت حق ندارند با مسئله بودجه که مهمترین وظیفه مجلس است سیاسی برخورد کنند زیرا سیاسی برخورد کردن تبعات منفی را در پی دارد و باید از این نگاه نسبت به کلیات بودجه پرهیز کرد.

نماینده رودسر واملش در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: راه دیگری جز رأی مثبت به کلیات بودجه نداریم زیرا اگر رأی ندهیم تنها راه باقی مانده مسئله سه دوازدهم است و موضوع انتخابات را در پیش داریم که هزینه های زیادی را روی دوش دولت می گذارد. همچنین بسیاری از پیمانکاران مطالبات زیادی از دولت دارند بنابراین از نمایندگان تقاضا داریم نسبت به کلیات نگاه مثبت داشته باشند.

صفری افزود: اصلاحات را می توان در کمیسیون تلفیق و صحن انجام داد و اگر مخالفت هایی با کلیات وجود دارد به دلیل شرایط خاص داخلی و خارجی و همچنین مشکلات اقتصادی کشور باید مدیریت کنیم تا مردم در ماه های پایانی دولت به انتخاب دولت بعد امیدوار باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها