موج
کدخبر : ۳۵۹۶۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359680

سردار سلیمانی:

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: حدود ۴۰ تا ۴۵ روز از آغاز طرح شهید سلیمانی می‌گذرد که طرح و پروژه‌ای بزرگ بین دستگاه‌های کشور و مردم‌پایه بود، در این طرح مردم و مسئولان استانی و شهرستانی همراه شدند و آمارها حاکی از موفقیت نظام جمهوری اسلامی در قطع زنجیره ویروس کروناست.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین امروز (دوشنبه) در نشست دستاوردهای طرح تکمیلی مقابله با ویروس کرونا تحت عنوان «طرح شهید سلیمانی»، گفت: یاد شهدای جبهه‌های مقاومت به‌ویژه یاد و خاطره سردار سلیمانی را که در آستانه سالگرد آن شهید عزیز قرار داریم، گرامی می‌داریم.

وی با بیان اینکه حدود ۴۰ تا ۴۵ روز از آغاز طرح شهید سلیمانی می‌گذرد که طرح و پروژه‌ای بزرگ بین دستگاه‌های کشور و مردم‌پایه بود، اظهار داشت: در این طرح مردم و مسئولان استانی و شهرستانی همراه شدند و آمارها حاکی از موفقیت نظام جمهوری اسلامی در قطع زنجیره ویروس کروناست.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: همان‌طور که این طرح شروعی خوب داشت، ان‌شاءالله در آینده استمرار خوب‌تری داشته باشد تا این ویروس کنترل شود و بتوانیم مرحله ریشه ‌کنی را آغاز کنیم.

سردار سلیمانی گفت: آمارهای خوبی را استان‌ها در کاهش آمار مبتلایان داشتند که نشان از هدف‌گذاری درست است، تا الان بیش از ۱۷ میلیون خانوار غربالگری شده‌اند که این مهم با حضور بیش از چهار و نیم میلیون سفیر سلامت در کشور انجام شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها