موج
کدخبر : ۳۵۹۴۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359454

نوروزی در صحن مجلس:

نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر از روز اول مردم می دانستند مشاوران روحانی چه کسانی هستند، به وی رأی نمی دادند.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم در مجلس در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری اسلامی، گفت: در ماده ۶ این طرح آمده است که رئیس جمهور موظف است در یکی از حوزه های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، بین المللی، اقتصادی، امنیتی و دفاعی حداقل یک نفر و مجموعا ۵ نفر را به عنوان مشاور هنگام ثبت نام معرفی کند.

وی بیان کرد: بنده با حذف ماده ۶ این طرح مخالف هستم چرا که رئیس جمهور منتخب پس از رأی آوردن به فکر انتخاب معاون اول و مشاوران خود می افتد، در حالی که بهتر آن بود که در زمان ثبت نام مشاوران خود را معرفی کند.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این امر ضروری است و اگر از روز اول مردم می دانستند مشاوران روحانی چه کسانی هستند، به وی رأی نمی دادند.

نوروزی اظهار داشت: مردم فکر می کردند حسن روحانی فردی است که در جامعه روحانیت بوده و در دوران دفاع مقدس خدمت کرده است و به همین دلیل به وی رأی دادند اما سپس متوجه شدند که مشاوران وی حزبی هستند.

وی تاکید کرد: اگر مشاوران رئیس جمهور مانند همه کشورهای جهان از ابتدا مشخص باشد و مردم بدانند وی با چه کسانی ارتباط دارد و خوراک فکری از چه کسانی می گیرد، بهتر تصمیم می گیرند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها