موج
کدخبر : ۳۵۸۰۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358056

آیت‌ الله جنتی در جلسه شورای نگهبان:

دبیر شورای نگهبان تاکید کرد: آیت الله یزدی عنصری ارزشمند در نظام اسلامی بود، تا مادامی که ایشان در قید حیات بود قدرشان آن طور که بایسته و شایسته است، دانسته نشد با این حال توصیه امروز من این است که نباید گذاشت آثار و اندیشه‌های آیت الله یزدی به فراموشی سپرده شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، آیت الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان صبح امروز چهارشنبه (۲۶ آذر ۱۳۹۹) در نطق پیش از دستور خود در جلسه این شورا با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم آیت الله شیخ محمد یزدی گفت: جای آیت الله یزدی همیشه برای ما خالی خواهد بود؛ وجود ذی قیمت ایشان همواره برای حوزه علمیه، جامعه مدرسین و شورای نگهبان بسیار مغتنم بود.

وی با تاکید بر اینکه آیت الله یزدی عنصری ارزشمند در نظام اسلامی بود، افزود: تا مادامی که ایشان در قید حیات بود قدرشان آن طور که بایسته و شایسته است، دانسته نشد با این حال توصیه امروز من این است که نباید گذاشت آثار و اندیشه‌های آیت الله یزدی به فراموشی سپرده شود.

آیت الله جنتی در ادامه با تبریک به مناسبت ایام ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، خاطرنشان کرد: این بانوی مکرمه با آن همه ویژگی، مجاهدت و صبر بر مصیبت، از افتخارات اسلام و آل پیغمبر است؛ به عبارتی، ایشان افتخار زنان، در کل تاریخ است.

وی تاکید کرد: حضرت زینب (س) با متانت، صبر و ایستادگی خود دشمنان را تحقیر کرد که این روح بلند و شکست ناپذیر ایشان را نشان می‌دهد؛ ان‌شاءالله همه ما قدردان آل پیغمبر باشیم و بتوانیم مسیر آنان را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها