موج
کدخبر : ۳۵۷۵۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357557

میرتاج‌ الدینی در صحن مجلس:

نماینده مردم تبریز در مجلس در واکنش به نطق احمدی بیغش مبنی بر اینکه غیرت نمایندگان آذری کجاست؟، گفت: صحبت‌های این نماینده وحدت را بر هم زد و تأکید می‌کنم که باید وحدت و همدلی حفظ شود و باید بدانیم که حمله به یکدیگر در مجلس به نفع مردم و کشور نیست.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام محمدرضا میرتاج ‌الدینی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی،گفت: امروز اجماع خوبی در مجلس و کل کشور در پی ادبیات تفرقه‌افکنانه رئیس جمهور ترکیه به وجود آمده است.

وی بیان کرد: همه ملت ما در جهت حفظ مصالح و منافع ملی و همچنین دفاع از تمامیت ارضی کشور ایستاده‌اند و در این مسئله هیچ اختلاف‌نظری وجود ندارد.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: گویا رئیس‌جمهور ترکیه از صحبت‌های خود عذرخواهی کرده و گفته که منظور وی ایران نبوده اما در هر صورت مسئله تمامیت ارضی ایران و آذربایجان، اهمیت زیادی برای ما دارد و حتی نمی‌توانیم شائبه آن را هم بپذیریم.

میرتاج‌الدینی در واکنش به نطق احمدی بیغش مبنی بر اینکه غیرت نمایندگان آذری کجاست؟، گفت: صحبت‌های این نماینده وحدت را بر هم زد و تأکید می‌کنم که باید وحدت و همدلی حفظ شود و باید بدانیم که حمله به یکدیگر در مجلس به نفع مردم و کشور نیست.

وی تأکید کرد: هیچ‌گاه تندی جواب نداده است و نباید کسی بدون توجه به مصالح و منافع کشور، مطالبی را مطرح کند و به هیچ وجه این اظهارات قابل قبول نیست.

نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: همه نمایندگان غیور و شجاع آذربایجان همیشه در خط مقدم دفاع از تمامیت کشور و خاک پاک ایران حضور داشته‌ و مردم آذربایجان همواره در مقابل هر نوع هجمه ایستاده و کشور را حفظ کرده‌اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها