موج
کدخبر : ۳۵۶۴۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356489

ستاری در دیدار با خانواده شهید فخری زاده:

معاون علمی و فناوری رئیس جمهورگفت: شهید فخری زاده دانشمندی بود که شاگردان زیادی را تربیت کرد و رشد داد و انشالله راه این شهید با قوت هر چه تمام‌تر ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری موج، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در دیدار با خانواده شهید محسن فخری زاده با بیان این که شهادت جانسوز دانشمند برجسته و ممتاز کشور و افتخار و فخر ایران شهید محسن فخری زاده برای جامعه علمی کشور درد آور و جانکاه بود گفت: بسیار متاسف شدیم که جامعه علمی کشورمان چنین شخصیت برجسته‌ی صاحب ایده و تاثیرگذار در حوزه علوم و فناوری‌های دفاعی را از دست داد.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور افزود: جایگزین کردن چنین شخصیت‌های نخبه علمی برای ایران اسلامی بسیار سخت است؛ چرا که شهید محسن فخری زاده علاوه بر اینکه دارای برجستگی‌ها و توانایی‌های سرشار علمی بود از مدیریت فوق العاده نیز برخوردار بود.

وی با بیان اینکه طی جلسات متعدد با ایشان همواره از فضل دانش و علمی ایشان بهره مند می‌شدیم، گفت: شهید فخری زاده دانشمندی بود که شاگردان زیادی را تربیت کرد و رشد داد و انشالله راه این شهید با قوت هر چه تمام‌تر ادامه خواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها