موج
کدخبر : ۳۵۳۸۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353819

دهمرده در تذکر شفاهی:

نماینده مردم زابل در مجلس گفت: گرانی و بیکاری جوانان شرایط سختی را برای مردم ایجاد کرده و این وضعیت باعث شرمندگی ما است و باید راهکاری برای حل مشکلات معیشتی مردم بیندیشیم.

به گزارش خبرگزاری موج، حبیب الله دهمرده نماینده مردم زابل در مجلس در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی، گفت: متأسفانه ویروس کرونا در کشور شیوع یافته و وضعیت کرونا بسیار وحشتناک شده است و لازم است مسئولان ذیربط اقدام عاجل برای حل این مشکل انجام دهند.

وی با انتقاد از گرانی بی رویه بسیاری از کالاها، گفت: گرانی و بیکاری جوانان شرایط سختی را برای مردم ایجاد کرده و این وضعیت باعث شرمندگی ما است و باید راهکاری برای حل مشکلات معیشتی مردم بیندیشیم.

نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: از رئیس قوه قضائیه درخواست می کنم که با رانت خواران، مفسدان و آقازاده ها برخورد جدی کند و حتی برای عبرت دیگران باید تعدادی از این افراد را در ملأ عام آویزان کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    از کرامات شیخ ما چه عجب .پنجه را باز کرد و گفت یه وجب .

  • پاسخ

    شما لایحه ای بده که صادرات و واردات به افغانستان برای همه مردم سیستان ازاد شود و عوارض و مالیات انجا مثلا یک در صد کمتر از جاهای دیگر باشد انگاه از نمایندگان بخواه که طرح تو را تصویب کنند و از این قبیل کارها . کلی و روی هوا حرف زدن دردی دوا نمیکند .

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها