موج
کدخبر : ۳۵۱۲۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351277

سرلشکر موسوی:

فرمانده کل ارتش گفت: امروز نیروی زمینی ارتش یک نیروی ١٠٠ درصد متحرک است که بدون نیاز به هیچ گونه کمک از بیرون، می تواند ماموریت های محوله را به خوبی انجام دهد.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز در مراسم رونمایی از دستاوردهای بازسازی و تقویت شده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه شاهد تجلی گوشه ای از نتایج فرماندهی جهادی در ارتش هستیم، گفت: در سال های اخیر فرماندهی و مدیریت جهادی در نیروی زمینی جریان پیدا کرده و تا پایین‌ترین رده ها توسعه پیداکرده است، به نحوی که ما این خصوصیت را در هر رده از این نیرو شاهد هستیم. در مراسم امروز تنها بخشی از تلاش های نیروی زمینی ارتش در عرصه تحرک را شاهد هستیم.

بیشتر بخوانید:

مراسم رونمایی از دستاوردهای بازسازی شده نیروی زمینی ارتش برگزار شد

وی ادامه داد: امروز نیروی زمینی ارتش یک نیروی ١٠٠ درصد متحرک است که بدون نیاز به هیچ گونه کمک از بیرون، می تواند ماموریت های محوله را به خوبی انجام دهد. با توصیه فرمانده کل قوا یکی از اتفاقات خوبی که در نیروی زمینی ارتش محقق شده ایجاد تحرک است. اتفاقات مهم و خوبی در آتش تاکتیک ها، آمایش ها، نوسازی تجهیزات و نحوه ورود به میدان رزم  در نیروی زمینی ارتش رخ داده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها