موج
کدخبر : ۳۵۱۲۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351270

با حضور صالحی؛

خط تولید تمام اتوماتیک ماسک سه لایه روز گذشته با حضور علی‌اکبر صالحی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری موج، خط تولید تمام اتوماتیک ماسک سه لایه  با حضور علی اکبر صالحی معاون رئیس ‌جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در یکی از کارگاه‌های این سازمان مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار گرفت.

خط تولید تمام اتوماتیک ماسک سه لایه در سازمان انرژی اتمی  با توجه به شیوع و گسترش ویروس covid-۱۹ و اهمیت رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی اعلام‌شده توسط ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا، با دستور علی اکبر صالحی و همت متخصصین این سازمان افتتاح و راه‌اندازی شد و آماده تأمین ماسک مورد نیاز کارکنان صنعت هسته‌ای است.

این خط تولید با بهره‌گیری از جدیدترین متدها و ابزارهای روز قابلیت تولید ۸۰ عدد ماسک در هر دقیقه را داشته و با راه‌اندازی دستگاه های بعدی در آینده‌ای نزدیک، امکان تولید بیشتر ماسک‌های بهداشتی در این کارگاه میسر خواهد بود.

همچنین در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی، بخشی از ماسک‌های تولیدشده توسط سازمان انرژی اتمی ایران در اختیار جامعه پزشکی، مدافعان حوزه سلامت و سایر اقشار قرار خواهد گرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    (دوباره دولت جای بخش خصوصی را گرفت!!!) ماسک سازسی سازمان انرژی اتمی!!! آره وقتی به سازمان انرژی اتمی اجازه ندهند کارهایی بزرگ که توانایی اش را دارد انجام دهد، باید هم کاری را که مردم عامه جامعه می توانند انجام دهند را به دست بگیرد!!!!!!!! (#جک تلخ_دولت، سد پیشرفت بخش خصوصی)

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها