موج
کدخبر : ۳۴۴۰۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344097

امیرعبداللهیان در گفتگو با رئیس مجلس فلسطین:

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل تاکید کرد: امروز مقاومت این قدرت را دارد که رژیم صهیونیستی را مجبور به تمکین مطالبات ملت فلسطین کند.

به گزارش خبرگزاری موج، حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل و دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی در گفت وگوی تلفنی با سلیم الزعنون رئیس مجلس ملی فلسطین با ابلاغ سلام محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی به وی، برای ملت مبارز و مقاوم فلسطین آرزوی توفیق و بهروزی و پیروزی نهایی کرد.

وی افزود: مقاومت ملت فلسطین در مسیر مبارزه مشروع برای آزادی کامل سرزمین تاریخی و مادری خود از چنگال اشغال صهیونیست‌ها وعده‌ای الهی است که قطعا محقق خواهد شد.

امیرعبداللهیان سازش امارات با جنایتکاران صهیونیست و همراهی برخی سران عربی با رژیم جعلی صهیونیستی را نمایشی، کودکانه و نابخردانه توصیف و این اقدام تحریک آمیز را محکوم و ناقض صلح و امنیت منطقه خواند.

دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مقاومت را قدرتمند، فعال، هوشمند و حاضر در صحنه خواند.

وی تاکید کرد: امروز مقاومت این قدرت را دارد که رژیم صهیونیستی را مجبور به تمکین مطالبات ملت فلسطین کند.

سلیم الزعنون رئیس مجلس فلسطین در این مکالمه تلفنی از توجه مقام معظم رهبری، مردم و دولت کشورمان به موضوع فلسطین تشکر کرد.

وی ضمن انتقاد شدید از خیانت برخی سران اعراب به آرمان ملت فلسطین، خواستار محکومیت جهانی عادی سازی روابط با رژیم جعلی اسرائیل و تضییع حقوق ملت فلسطین از سوی دولت ها و پارلمان کشورهای اسلامی و‌ جهان شد.

رئیس مجلس فلسطین در این تماس ضمن ابلاغ سلام به محمدباقر قالیباف ، شروع به کار مجلس جدید در جمهوری اسلامی ایران و ریاست ایشان را تبریک گفت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها