موج
کدخبر : ۳۴۲۹۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342914

عمویی در گفتگو باخبرگزاری موج خبر داد:

سخنگوی کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از اعلام آمادگی این کمیسیون برای برگزاری جلسات ویژه در صورتی که موضوعات بین‌المللی به مرحله‌ای رسید که ورود کمیسیون لازم شد، خبر داد.

ابوالفضل عمویی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج،  با بیان اینکه همکاران ما در حال سرکشی در حوزه انتخابیه و بررسی مسائل محلی هستند، گفت: در آخرین جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی قرار شد، چنانچه موضوعات بین‌المللی به مرحله‌ای رسید که ورود کمیسیون لازم شد، جلسه فوق‌العاده کمیسیون تشکیل شود.
 
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: اگر تشکیل چنین جلسه‌ای لازم شد،  بناست همکاران از حوزه‌های انتخابیه به تهران بیایند و جلسه را برگزار کنیم.

عمویی تاکید کرد: در حال حاضر هم اعضای کمیسیون به صورت فردی با ارتباطاتی که با وزارتخانه‌ها و سازمان‌های مختلف دارند، در جریان تحولات هستند و مسائل را از نزدیک رصد می‌کنند و مشورت می‌دهند و مشورت می‌گیرند.
 
به گزارش موج، رژیم تروریست آمریکا این روزها مشغول فعال کردن سازوکاری برجامی موسوم به «مکانیسم ماشه» است که بنا دارد تحریم‌های تعلیق شده ایران در برجام را باز گرداند. توافق موسوم به برجام که صرفاً به منظور رفع تحریم‌ها منعقد شده بود نه تنها نتوانست تحریم‌ها را رفع کند بله باعث تشدید آن نیز شده است.
بیشتر بخوانید:
 
با اجرا شدن اسنپ بک هیچ اتفاقی در کشور نمی افتد/ دستگاه دیپلماسی در برابر آمریکا اقدامات حقوقی انجام دهد
 
در صورت فعال شدن مکانیسم ماشه ایران راه حل جایگزین دارد
 
رد قطعنامه ضد ایرانی در شورای امنیت سازمان ملل نشان دهنده افول قدرت ایالات متحده در مجامع بین المللی است
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها