موج
کدخبر : ۳۴۱۵۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-341593

بادامچیان در نشست خبری:

دبیر کل حزب موتلفه گفت: روابط ما با حزب کمونیست آنقدر نزدیک است که من در زمان کرونا به آن‌ها نامه زدم و آن‌ها ۴۰ هزار ماسک برای ما ارسال کردند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، اسدالله بادامچیان دبیر کل حزب موتلفه در نشست خبری که شامگاه چهارشنبه در محل دفتر حزب موتلفه برگزار شد،  ضمن تبریک روز خبرنگار درباره جوانگرایی در حزب مطبوعش، گفت: حزب یک موجود جامد و ثابت نیست و بعد از مدتی که نیرو‌ها پیر می‌شوند افراد جوان جای آن‌ها را می‌گیرند.

وی افزود: در غرب نیز احزاب به همین شکل فعالیت می‌کنند. سابقه طولانی دارند، اما در هر دوره نیروی جدید وارد حزب می‌شوند.

وی همچنین گفت: بیش از ۵۰ درصد اعضای حزب موتلفه را جوانان حدود ۴۰ سال تشکیل می‌دهند. در حزب موتلفه بین دبیر کل و یک عضو جوان صمیمیت کامل برقرار است و هیچ مانعی برای فعالیت جوانان وجود ندارد.

دبیرکل موتلفه درباره روابط این حزب با حزب کمونیست چین گفت: روابط ما با حزب کمونیست آنقدر نزدیک است که من در زمان کرونا به آن‌ها نامه زدم و آن‌ها ۴۰ هزار ماسک برای ما ارسال کردند که ما به وزارت بهداشت تحویل دادیم.

وی با اشاره به اینکه رابطه ما با حزب کمونیست کره شمالی هم همینطور است، گفت: روابط بین المللی ما تنها به احزاب کمونیستی محدود نمی‌شود. ما کمیته احزاب اسلامی را در تهران داریم که آقای ترقی مسئول آن است و با هماهنگی وزارت خارجه و سایر دستگاه‌ها فعالیت می‌کند.

بادامچیان اظهار کرد: نشست نیرو‌های مقاومت دیروز در تهران به میزبانی موتلفه انجام شد که آیت الله نوری همدانی از این نشست و شخص بنده تقدیر کردند و من هم جواب نامه محبت آمیز ایشان را دادم.

وی درباره حوادث لبنان نیز گفت: ما در پی حادثه تاسف آور لبنان با حزب الله تماس گرفتیم و من به سید حسن نصرالله نامه ویژه فرستادم. همچنین به دیدار سفیر لبنان رفتم و ایشان از وضع لبنان به ما گزارش دادند.

با دامچیان با اشاره به اینکه سفیر لبنان درباره کمک‌های بین المللی مسائلی را مطرح کرد، گفت: من گفتم که کشوری مثل چین با برنامه از کمک‌های بین المللی استفاده کرد و موفق شد و کسی هم مثل شاه ما کمک‌های بیشتر موجب سقوطش شد.

وی افزود: درباره بازسازی هم گفتم که ما پس از جنگ یک کمیته بازسازی تشکیل دادیم، آیت الله مهدوی را در راس گذاشتیم و مشکلمان حل شد. شما هم از خبرگان و بزرگان خود استفاده کنید و بازسازی را مردمی کنید.

بادامچبان با اشاره به اینکه در رقابت کره و چین با آمریکا معلوم است که آمریکا شکست می‌خورد، گفت: محور ایران چین و روسیه بیش از ۲ میلیارد جمعیت دارد و اگر پاکستان و هند هم به این جبهه بپیوندند بیش از نیمی از مردم جهان را در اختیار دارند و می‌توانند به راحتی کار کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها