موج
کدخبر : ۳۳۴۱۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334100

سردار سلیمانی:

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: سومین مرحله از رزمایش کمک مومنانه در دهه آخر ماه صفر برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج،  سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم رونمایی از تفاهم نامه بیمه بسیجیان با اشاره به اقدامات بسیج در مهار کرونا اظهار کرد: در مسئله ویروس کرونا ما پر قدرت وارد شدیم و از طریق رزمایش کمک مومنانه افراد قابل توجهی را شناسایی و به دنبال آن بسته های حمایتی به آنان ارائه کردیم. ما همچنین قادر هستیم که  نهضت جهش تولید را همینگونه پر قدرت به سرانجام برسانیم.

* برنامه ای برای نهضت جهش تولید در بخش کشاورزی رونمایی می شود

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه به زودی برنامه ای برای نهضت جهش تولید در بخش کشاورزی رونمایی می شود، اظهار کرد: ان‌شالله سازمان بسیج در کنار وزارت خانه های مربوطه به حوزه تولید مانند وزارت صمت و وزارت جهاد کشاورزی بتواند تولید، اشتغال و وضعیت معیشتی مردم را بهبود ببخشد.

سلیمانی تاکید کرد: مردم باید احساس کنند که منویات مقام معظم رهبری توسط نیرو های انقلابی جاری می شود.

وی درمورد مرحله دوم رزمایش کمک های مومنانه گفت: برنامه ریزی مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه به پایان رسیده است که در سه مرحله ده روزه برگزار خواهد شد، اولین مرحله مربوط به دهه امامت (از روز عید قربان تا عید فطر) است و مرحله دوم هم دهه اول محرم برگزار می‌شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه سومین مرحله از رزمایش کمک مومنانه در دهه آخر ماه صفر برگزار می شود، درباره انعقاد تفاهم نامه‌ای که امروز میان سازمان بسیج مستضعفین و بیمه کوثر منعقد شد، تصریح کرد: توسعه فرهنگ بیمه و بالا بردن ضریب نفوذ بیمه در بسیج وظیفه ما است؛ از این رو رسانه‌ای کردن این‌گونه مسائل مشکلی ندارد و نباید از سم پاشی‌های دشمن هراسید.

سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: تعاون با یکدیگر فرهنگ ما مسلمانان است که کمک‌های مومنانه را به عنوان یکی از مصادیق آن می‌توان مطرح کرد، که این نوع فعالیت دارای ثواب بسیار زیادی دارد.

* توسعه خدماتی از قبیل بیمه باید برای عموم مردم صورت بگیرد

وی با تاکید بر اینکه توسعه خدماتی از قبیل بیمه باید برای عموم مردم صورت بگیرد، گفت: وقتی بحث از جهش تولید به میان می‌آید ما به عنوان سازمان بسیج باید همه کشاورزان، دامداران و صنعتگران را در نظر بگیریم، زیرا بسیج یک تشکیلات مردمی و نه حاکمیتی است وسپاه فقط از آن صیانت می کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه درمورد مطالبه مقام معظم رهبری از مجموعه‌های انقلابی اظهار کرد: مقام معظم رهبری مطرح کردند که مجموعه‌های انقلابی باید تلاش خود را چند برابر کنند تا بر مشکلات کشور فائق بیایم؛ چنانچه ملت ایران در دوره‌هایی مانند انقلاب، دفاع مقدس و معضل ویروس کرونا وحدت اسلامی خود را به نمایش گذاشتند.

سردار سلیمانی افزود: بسیاری از هموطنان ما که در کشورهایی از قبیل آمریکا، کانادا، انگلیس و فرانسه اقامت دارند به دنبال بازگشت به ایران هستند، از این رو وضع ما نسبت به این کشورها در مهار ویروس کرونا بهتر است، اما باید تلاش کنیم که اپیدمی مجدد نداشته باشیم.

بر اساس این گزارش در این مراسم علاوه بر سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، امیر مشعل چی مدیر عامل بیمه کوثر نیز اظهار کرد: بسیج قبل از آنکه یک سازمان حاکمیتی باشد یک نگرش و تفکر است. معتقدم نگرش بسیجی بعد از گذشت این سال ها نه تنها کم نشده بلکه پر رنگ تر هم شده است.

مشعل چی تاکید کرد: همانطور که مستحضر هستید در تمام کشورهای پیشرفته دنیا حوزه های کاری بدون بیمه همگی ابتر هستند، از این سو در هر جا که فعالیت خدماتی انجام می‌شود باید بر مبنای بیمه صورت بگیرد تا بتوان فعالیت‌های خدماتی را گسترش داد.

وی افزود: اگر سازمان بسیج و بیمه کوثر می خواهند ضریب نفوذ بیمه را گسترش بدهند باید یک برنامه جامع داشته باشند که این برنامه هدفی دارد که آن را سرلشگر باقری رئیس ستاد کل نیرو های مسلح  تحت عنوان ارتقای منزلت و معیشت بسیجیان به بنده ابلاغ کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها