موج
کدخبر : ۳۳۳۲۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333241

خانزادی:

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: ما به‌ عنوان سربازان ایران اسلامی برای برقراری امنیت و دور نگهداشتن استکبار جهانی از حدود و ثغور ایران اسلامی به ویژه در عرصه دریا در صف ایثار، جانفشانی و شهادت ایستاده‌ایم و در این راه از هیچ تهدیدی هراس نداریم و با اقتدار در برابر تمام دسیسه‌های دشمن ایستاده‌ایم.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در استان بوشهر بهمراه جمعی از فرماندهان و اعضای شورای شهر با خانواده‌های شهیدان، موسوی‌نژاد، دهقانی، رازی، سپهری اهرمی و پویان فر دیدار و گفت‌وگو کرد.

* امروز بنده حامل پیام مقام معظم رهبری به شما هستم

دریادار خانزادی ضمن دلجویی از خانواده‌های معظم شهدای رمضان، گفت: چند روز گذشته در محضر فرماندهی معظم کل قوا بودم و ایشان فرمودند پیام تبریک و تسلیت بنده راه به خانواده‌های شهدای والامقام برسانید و امروز بنده حامل پیام مقام معظم رهبری به شما هستم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه شهدا طلایه‌ دار عزت و اقتدار در تمام عرصه‌ها هستند گفت: این عزیزان با حرکت در مسیر نورانی قرآن، شهادتی که در کتاب آسمانی به آن بار‌ها تاکید شده، رسیدند و محشور شدند و به نوعی طلایه داران مخلص و فدائیان رهبر انقلاب اسلامی در مسیر حرکت با عظمت انقلاب اسلامی که تمدن سازی را در گام دوم به دنبال دارد هستند.

وی با بیان اینکه فرماندهی معظم کل قوا بار‌ها به مجموعه نیرو‌های مسلح بر موضوع دانش و علم افزایی، ایمان و شجاعت و حرکت در مسیری که امنیت را برای جمهوری اسلامی ایران و ملت شریف ایران به ارمغان بیاورد تاکید کرده‌اند، افزود: حرکت در این مسیر ارزشمند بی شک نیازمند وجود انسان‌های مخلص و با روحیه ایثار و از خودگذشتگی است تا در مسیر انقلاب و برقراری امنیت در مرز‌ها و آب‌های دور دست جان خود را تقدیم این انقلاب کنند و آرامش را برای ما به ارمغان بیاورند.

امیر دریادار خانزادی اظهار کرد: ما در مجموعه نیروی دریایی که این لباس را به تن کرده‌ایم در واقع در مسیری ایستاده‌ایم که آغاز و انتهای آن شهادت است. ما به‌ عنوان سربازان ایران اسلامی در صف ثروت، شهرت و قدرت نایستاده‌ایم بلکه برای برقراری امنیت و دور نگهداشتن استکبار جهانی از حدود و ثغور ایران اسلامی به ویژه در عرصه دریا در صف ایثار، جانفشانی و شهادت ایستاده‌ایم و در این راه از هیچ تهدیدی هراس نداریم و با اقتدار در برابر تمام دسیسه‌های دشمن ایستاده‌ایم.

دریادار خانزادی خطاب به خانواده‌های معظم شهدا گفت: توفیق شهادت در عرصه دریا بعنوان یکی از سربازان ولایت در مسیر ایجاد امنیت، توفیق بزرگی است و خداوند در قرآن کریم هم به کسانی که جان خودشان را در راه تحقق آرمان‌های حکومت اسلامی تقدیم می‌کنند و هم به خانواده‌های آنان که در قبال مصیبتی و آزمایشی که در درگاه الهی از آن‌ها به عمل می‌آید، سلام و درود فراوان می‌فرستد و می‌فرمایند: این‌ها هدایت شدگان هستند، شهدا و خانواده شهدا کسانی هستند که این توفیق را پیدا کردند که در راه مستقیم مورد هدایت قرار گرفته اند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: همه‌ ما باید به خود ببالیم که به برکت انقلاب اسلامی، فرزندانی با غیرت در دامان این مملکت تربیت شده‌اند که حماسه آفرین و افتخار آفرین و با کرامت و متکی به آموزه‌های دینی و انقلابی هستند و این را ما به وضوح در شخصیت وجودی این شهدا دیدیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها