موج
کدخبر : ۳۳۳۱۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333191

سخنگوی شعبه 10 در جلسه علنی امروز گزارش این شعبه درباره اعتبارنامه کاظم دلخوش را قرائت کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، کمال علیپور خنک‌داری سخنگوی شعبه 10 در جلسه علنی امروز گزارش این شعبه درباره اعتبارنامه کاظم دلخوش منتخب صومعه‌سرا را قرائت کرد.

وی افزود: روح‌الله نجابت و علیرضا زاکانی معترضین به اعتبارنامه کاظم دلخوش منتخب صومعه‌سرا بودند اما با بررسی این شعبه و با مذاکرات شفاهی با شورای نگهبان و با اکثریت آرا اعتبارنامه کاظم دلخوش در این شعبه به تأیید رسید.

پس از قرائت گزارش اعتبارنامه منتخب صومعه‌سرا توسط شعبه 10، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس اظهار داشت: در رابطه با اعتبارنامه‌های معترضین که به شعبه ارجاع شده است، رسیدگی لازم در شعبه صورت گرفت و در نهایت به تأیید آن شعبه رسیده است و بر همین اساس آئین‌نامه داخلی مجلس اعتبارنامه‌های پیش از این در صحن قرائت شده و به اتفاق  آرا چون معترضی نبود به صورت اجماعی مورد تأیید قرار گرفت.

وی گفت: ‌اگر نمایندگانی به اعتبارنامه آقای دلخوش معترض هستند اظهارات خود را بیان کنند تا در نهایت ما آن را به تأیید بگذاریم.

چون معترضی نسبت به منتخب صومعه‌سرا وجود نداشت قالیباف رئیس مجلس درباره اعتبارنامه دلخوش گفت: این اعتبارنامه به تأیید مجلس شورای اسلامی رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها