موج
کدخبر : ۳۳۲۰۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332003

رئیس مجلس شورای اسلامی تصویب اعتبارنامه منتخبان در صحن علنی را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بررسی گزارش شعب ۱۵ گانه در مورد اعتبارنامه منتخبان در دستور کار قرار گرفت و سخنگوهای هر شعبه گزارش شعب را به صورت جداگانه قرائت کردند.

پس از قرائت گزارش تک تک شعب در صحن علنی درباره تائید اعتبارنامه ها، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی تصویب اعتبارنامه منتخبان در صحن علنی را اعلام کرد و بدین ترتیب کار این نمایندگان رسمیت یافت.

اسامی منتخبانی که اعتبارنامه آن‌ها در شعب ۱۵ گانه تصویب شده به شرح زیر است:

شعبه ۱

۱-  سیدمحمد مولوی از حوزه انتخابیه آبادان

2- سید مجتبی محفوظی از حوزه انتخابیه آبادان

3- جلیل مختار از حوزه انتخابیه آبادان

4- رحیم زارع از حوزه انتخابیه آباده

5-  غلامرضا مرحبا از حوزه انتخابیه آستارا

6-  رضا حاجی پور از حوزه انتخابیه آمل

7-  حسن شجاعی علی آبادی از حوزه انتخابیه ابهر، خرمدره و سلطانیه

8-  محمدحسن آصفری از حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب

9-  علی اکبر کریمی از حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب

10- علی نیکزاد از حوزه انتخابیه اردبیل

11-  سیدکاظم موسوی از حوزه انتخابیه اردبیل

12- صدیف بدری از حوزه انتخابیه اردبیل

13- سید صادق طباطبایی نژاد از حوزه انتخابیه اردستان

14-  محمدرضا دشتی اردکانی از حوزه انتخابیه اردکان

15-  قدرت الله حمزه از حوزه انتخابیه اردل، فارسان و کوهرنگ

16-  روح الله حضرت پور طلاتپه از حوزه انتخابیه ارومیه

17-  سید سلمان ذاکر از حوزه انتخابیه ارومیه

18-  وحید جلال زاده از حوزه انتخابیه ارومیه

شعبه ۲

۱-کیومرث سرمدی از حوزه انتخابیه اسدآباد

2- امان الله حسین پور از حوزه انتخابیه اسفراین

3- امیرحسین بانکی پورفر از حوزه انتخابیه اصفهان

4 - زهرا شیخی مبارکه از حوزه انتخابیه اصفهان

5- عباس مقتدایی از حوزه انتخابیه اصفهان

6- مهدی طغیانی از حوزه انتخابیه اصفهان،

7- حسین میرزایی از حوزه انتخابیه اصفهان،

8- مسلم صالحی از حوزه انتخابیه اقلید،

9- محمد خدابخشی از حوزه انتخابیه الیگودرز،

10- فریدون حسنوند از حوزه انتخابیه اندیمشک،

11- احمد محرم زاده یخ فروزان از حوزه انتخابیه اهر و هریس،

12- سید کریم حسینی از حوزه انتخابیه اهواز و باوی،

13- مجتبی یوسفی از حوزه انتخابیه اهواز و باوی،

14- عبدالله ایزدپناه از حوزه انتخابیه باغملک،

15- عبدالناصر درخشان از حوزه انتخابیه ایرانشهر،

16- سارا فلاحی از حوزه انتخابیه ایلام،

17- علی اکبر بسطامی از حوزه انتخابیه ایلام

شعبه 3

1- مهدی سعادتی بیشه سری از حوزه انتخابیه بابل

2- علی کریمی فیروزجایی از حوزه انتخابیه بابل

3- علی اصغر باقرزاده از حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار

4- صمدالله محمدی از حوزه انتخابیه بافق و رامهرمز

5- سیدمحمد پاکمهر از حوزه انتخابیه بجنورد

6- محمد وحیدی از حوزه انخابیه بجنورد

7- عباس گودرزی از حوزه انتخابیه بروجرد

8- فاطمه مقصودی از حوزه انتخابیه بروجرد

9- امیرقلی جعفری بروجنی از حوزه انتخابیه بروجن

10- غلامرضا نوری از حوزه انتخابیه بستان آباد

11- موسی غضنفرآبادی از حوزه انتخابیه بم

12- محمد باقری از حوزه انتخابیه بناب

13- احمد دنیامالی از حوزه انتخابیه بندر انزلی

14- منصور آرامی از حوزه انتخابیه بندرعباس و قشم

15-  محمد آشوری تازیانی از حوزه انتخابیه بندرعباس و قشم،

16- احمد مرادی از حوزه انتخابیه بندرعباس و قشم

17- احمد جباری از حوزه انتخابیه بندر لنگه

18- حبیب آقاجری از حوزه انتخابیه بندرماهشهر و امیدیه

19- روح الله عباسپور از حوزه انتخابیه بوئین زهرا

شعبه 4

1- عبدالکریم جمیری از حوزه انتخابیه بوشهر

2- انور حبیب زاده از حوزه انتخابیه بوکان

3- محمد روشن فکر از حوزه انتخابیه بویراحمد

4- عیسی جعفری از حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ

5- محمدطلا مظلومی از حوزه انتخابیه بهبهان

6- غلامرضا شریعتی از حوزه انتخابیه بهشهر

7- حسین خسروی از حوزه انتخابیه بیرجند

8- عباس جهانگیرزاده از حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار

9- فرهاد بشیری از حوزه انتخابیه پاکدشت

10- آرش زره تن از حوزه انتخابیه پاوه

11- سیدحمیدرضا کاظمی از حوزه انتخابیه پلدختر

12- کمال حسین پور از حوزه انتخابیه پیرانشهر

13- رجب رحمانی از حوزه انتخابیه تاکستان

14- جلیل رحیمی جهان آبادی از حوزه انتخابیه تربت جام، تایباد و باخرز

15- محسن زنگنه از حوزه انتخابیه تربت حیدریه

16- سید جلیل میرمحمدی از حوزه انتخابیه تفت و میبد

17- سید شمس الدین حسینی از حوزه انتخابیه تنکابن

شعبه 5

1- محمدحسین فرهنگی از حوزه انتخابیه تبریز، آزادشهر و اسکو،

2- روح الله متفکر آزاد از حوزه انتخابیه تبریز، آزادشهر و اسکو،

3- محمدرضا میرتاج الدینی از حوزه انتخابیه تبریز، آزادشهر و اسکو،

4- علیرضا منادی سپیدان از حوزه انتخابیه تبریز، آزادشهر و اسکو،

5- مسعود پزشکیان از حوزه انتخابیه تبریز، آزادشهر و اسکو،

6- احمد علیرضا بیگی از حوزه انتخابیه تبریز، آزادشهر و اسکو،

7- محمدمهدی مفتح از حوزه انتخابیه تویسرکان،

8-- ذبیح الله اعظمی ساردویی از حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد،

9- معین الدین سعیدی از حوزه انتخابیه چابهار، کنارک، نیکشهر، قندشهر،

10- حسین عباس زاده از حوزه انتخابیه چناران و بینالود،

11-- اسماعیل حسین زهی از حوزه انتخابیه خاش، میرجاوه، نصرت آباد و کورین،

12- سید البرز حسینی از حوزه انتخابیه خدابنده،

13- مهرداد ویس کرمی از حوزه انتخابیه خرم آباد و چگینی،

14- مرتضی محمودوند از حوزه انتخابیه خرم آباد و چگینی،

15- سید لفته احمد نژاد از حوزه انتخابیه خرمشهر،

16- سید علی نظری خانقاه از حوزه انتخابیه خلخال و کوثر،

17- علیرضا نظری از حوزه انتخابیه خمین

شعبه 6: حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

1- سمیه رفیعی

2- عبدالحسین روح الامینی نجف آباد

3- مجتبی توانگر

4- غلامحسین رضوانی

5- عزت الله اکبری تالارپشتی

6- سیداحسان خاندوزی

7- بیژن نوباوه وطن

8- محمدباقر قالیباف

9- سیدعلی یزدی خواه

10- زهره سادات لاجوردی

11- فاطمه قاسم پور

12- ابوالفضل عمویی

13- سیدنظام الدین موسوی

14- زهره الهیان

15- احمد نادری

16- روح الله ایزدخواه

17- علی خضریان

18- مالک شریعتی نیاسر

19- سیدمحسن دهنوی

20- رضا تقی پور انوری

21- سیدرضا تقوی

22- مهدی شریفیان

23- الیاس نادران

24- سیدمصطفی آقامیرسلیم

25- مرتضی آقاتهرانی

26- اقبال شاکری

27- مجتبی رضاخواه

28- محسن پیرهادی

29- سیدمحمود نبویان

شعبه 7

1 محمدتقی نقدعلی از حوزه انتخابیه خمینی شهر،

2- اکبر احمدپور از حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار،

3- عادل نجف زاده از حوزه انتخابیه خوی و چایپاره،

4- محمدجواد عسکری از حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت،

5- علی اکبر علیزاده برمی از حوزه انتخابیه دامغان،

6- حسن رزمیان مقدم از حوزه انتخابیه درگز،

7- سید احمد آوایی از حوزه انتخابیه دزفول،

8- قاسم ساعدی از حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه،

9- ابراهیم رضایی از حوزه انتخابیه دشتستان،

10-  غلامحسین کرمی از حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان،

11- سید احمد رسولی نژاد از حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه،

12- حسین گودرزی از حوزه انتخابیه دورود و ازنا،

13- ابراهیم متینیان از حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر،

14- غلامعلی کوهساری از حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر،

15- حسن نوروزی از حوزه انتخابیه رباط کریم،

16- حسن لطفی از حوزه انتخابیه رزن

شعبه 8

1- علی آقازاده از حوزه انتخابیه رشت

2- محمدرضا احمدی از حوزه انتخابیه رشت

3- جبار کوچکی نژاد از حوزه انتخابیه رشت

4- حسین جلالی از حوزه انتخابیه رفسنجان و انار

5- مهرداد گودرزوند از حوزه انتخابیه رودبار

6- محمد صفری از حوزه انتخابیه رودسر

7- حبیب الله دهمرده از حوزه انتخابیه زابل، زهک، هیرمند

8- محمد سرگزی از حوزه انتخابیه زابل، زهک و هیرمند

9- حسینعلی شهریاری از حوزه انتخابیه زاهدان

10- عفت شریعتی از حوزه زرند وکوهبنان

11- مصطفی طاهری از حوزه انتخابیه زنجان

12- منصورعلی زارعی از حوزه انتخابیه ساری و میاندرود

13- علی بابایی از حوزه انتخابیه ساری

14- علی حدادی از حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان

15- محمد سبزی از حوزه انتخابیه ساوه

16- بهروز محبی از حوزه انتخابیه سبزوار

17- علی اصغر عنابستانی از حوزه انتخابیه سبزوار

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها