موج
کدخبر : ۳۲۸۴۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328475

رزمایش همدلی و کمک مومنانه با هدف خدمات رسانی ستاد ارتش، با اهدای بسته‌های معیشتی بین کارکنان وظیفه متاهل توسط قرارگاه پشتیبانی این ستاد برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج، رزمایش همدلی و کمک مومنانه با هدف خدمات رسانی ستاد ارتش، با اهدای بسته‌های معیشتی بین کارکنان وظیفه متاهل توسط قرارگاه پشتیبانی این ستاد برگزار شد.

امیر سرتیپ دوم شفیعی فرمانده قرارگاه پشتیبانی ستاد ارتش با اعلام خبر فوق گفت: رزمایش کمک مومنانه با تأسی به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص مساوات و کمک مومنانه و با هدف کمک و خدمات‌رسانی به کارکنان وظیفه کم بضاعت و آسیب‌دیده از بیماری کرونا با توزیع بسته‌های معیشتی در بین آن‌ها انجام شد.

او با بیان اینکه کمک و همدلی ریشه در معنویت و خداباوری دارد افزود: قرارگاه پشتیبانی ستاد ارتش در این رزمایش بابرکت و خیرخواهانه با تمام توان به صحنه آمده است تا در راستای کمک و مساعدت به کارکنان وظیفه‌ای که بدلیل شیوع ویروس کرونا، خانواده هایشان در معرض آسیب قرار گرفته‌است، اقدام شایسته انجام دهد.

فرمانده قرارگاه پشتیبانی ستاد ارتش اظهار کرد: ویروس کرونا با همه مشکلات و گرفتاری‌های خود، زمینه ایجاد روحیه ایثار و خدمت به هم نوع را در جامعه ایجاد کرده که مصداق این ایثارگری، رزمایش کمک مومنانه بود که الحمدلله نه تنها نیرو‌های مسلح بلکه همه اقشار جامعه در این اقدام خداپسندانه مشارکت خوبی داشته‌اند.

او ماه مبارک رمضان را بهترین فرصت برای انجام کار‌های خیر و انسان دوستانه دانست و گفت: امیدواریم به برکت این ماه بابرکت شاهد برچیده شدن چهره فقر و تقویت روحیه ایثار و همدلی در جامعه اسلامی باشیم.

امیر سرتیپ دوم شفیعی در پایان خاطرنشان کرد: موج خدمت و مردم یاری با شکل گیری رزمایش کمک مومنانه با قوت دنبال می‌شود و امید است که شاهد حضور حداکثری برای شرکت در این اقدام خداپسندانه باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها