موج
کدخبر : ۳۲۷۳۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327398

روحانی در گفتگو با وزیر دفاع؛

رئیس جمهور تاکید کرد: باید با حفظ هوشیاری و حضور مقتدرانه در منطقه، راهبرد‌هایی که موجب تامین و توسعه ثبات و امنیت پایدار در منطقه می‌شود را با دقت دنبال کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور روز جمعه در گفتگو با امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح، با اشاره به موفقیت اخیر پرتاب ماهواره دفاعی «نور» به فضا، اظهار کرد: این موفقیت نشان می‌دهد که تقویت بخش هوا وفضا در کشور و نیرو‌های مسلح گامی دقیق و موثر بوده و باید بیش از پیش در راستای توسعه آن اهتمام داشته و تلاش کنیم.

رئیس جمهور همچنین با اشاره به برخی تحرکات بیگانگان در منطقه، تاکید کرد: باید با حفظ هوشیاری و حضور مقتدرانه در منطقه، راهبرد‌هایی که موجب تامین و توسعه ثبات و امنیت پایدار در منطقه می‌شود را با دقت دنبال کنیم.

امیر سرتیپ حاتمی نیز در این گفت‌وگو با تقدیر از حمایت‌ها و توجه رئیس جمهور نسبت به متخصصان و جوانان فعال در عرصه تولید دستاورد‌های دفاعی کشور، بر اهتمام و جدیت در راستای توسعه توانمندی‌ها و دستاورد‌های دفاعی تاکید کرد.

* وزارت دفاع و نیرو‌های مسلح کشور تا رفع کامل کرونا با همه توان در کنار دولت و مردم است

وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح همچنین با ارائه گزارشی از روند اقدامات و فعالیت‌های انجام شده از سوی نیرو‌های مسلح در راستای همراهی و همکاری با سایر بخش‌ها در مسیر مقابله با کرونا در کشور و تامین نیازمندی‌های بهداشتی و درمانی در این زمینه، اظهار کرد: وزارت دفاع و نیرو‌های مسلح کشور تا رفع کامل این بیماری با همه توان در کنار دولت و مردم خواهند بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها