موج
کدخبر : ۳۲۷۲۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327208

علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری موج، علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی ، با صدور پیامی سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به سردار سلامی تبریک گفت.

 متن پیام علی لاریجانی خطاب به سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

تشکیل و پایه ریزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان شجره طیبه و برخاسته از نهضت اسلامی ضد استعمار و استکبار از اولین اقدامات مبارک و دستاوردهای بسیار ارزشمند نظام جمهوری اسلامی است‌.

بدون شک تشکیل این نهاد مردمی و انقلابی  و برآمده از  نظام اسلامی به عنوان نماد و جلوه  اقتدار ملت شریف ایران در طول سال‌های پس از انقلاب اسلامی در تمامی برهه ها موجب استقرار و ارتقای  امنیت و ثبات در کشور و منطقه و مقابله با تهدیدات و جنگ افروزی های متخاصمان  ارزش‌های انقلاب و دستاوردهای نظام بوده است.

همه آحاد ملت شریف ایران،  همواره پشتیبان و قدردان حماسه‌آفرینی ها و ایثارگری های فرزندان رشید و برومند خود در سپاه پاسداران بوده  و آگاهانه به اهمیت آن واقفند.

حضور ارزشمند سپاه در عرصه های خطیر خدمت و پشتیبانی از ملت شریف در مواقع بحرانی کشور از جلوه های ایثار و روحیه جهادی پاسداران سرافراز  است که همواره یاوری قدرتمند برای مردم بوده اند.

این نهاد انقلابی با خدمات ارزنده و  کارآمدی خویش،  همواره دستاوردهایی گرانسنگ برای ملت داشته است که حضور در دوران هشت ساله دفاع مقدس و عرصه های سازندگی و نقش آفرینی در مناطق محروم برای دستیابی به آبادانی و  پیشرفت از مهمترین نمونه‌های اقدامات سپاه در کنار اقدامات نظامی و امنیتی  است.

سپاه پاسداران بازوی توانمند اقتدار و امنیت نظام و سرمایه‌ای پایان ناپذیر و همیشگی برای ملت شریف ایران است.

مردم ایران همواره قدردان تلاش های مجاهدانه و ایثارگری های به یادماندنی سپاه خواهند بود و فداکاری ها و  رشادت‌های آنان را از یاد نخواهند برد.

اینجانب ضمن تبریک این روز خجسته به محضر فرماندهی کل قوا  و جنابعالی،  آحاد فرماندهان، مسئولان و  پاسداران سرافراز،امیدوارم با عنایات حضرت بقیه الله العظم (عج) همواره شاهد حضوری پرشور و حماسی این نهاد انقلابی و  پاسداران قهرمان کشور در عرصه دفاع از ارزش ها و  آرمان های انقلاب اسلامی باشیم.

علی لاریجانی

رییس مجلس شورای اسلامی»

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها