موج
کدخبر : ۳۲۵۲۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-325207

پارسایی در صحن علنی:

نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: نباید برای درمان بیماری کرونا تحقیقات خود را از صفر شروع کنیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، بهرام پارسایی در نشست علنی امروز  مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از نادیده گرفتن هشدارهای جدی سازمان بهداشت جهانی و عدم پاسخگویی بعضی مسئولان که باعث تشدید بحران شیوع ویروس کرونا می شود، گفت: نباید این موضوع سیاسی شده و باید واقعیات گفته شود.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به ضرورت استفاده از برخی ذخایر ملی نهادها برای مقابله با این بحران، اظهار داشت: لازم است از منابع صندوق ذخیره ملی و نهادهایی که امتیاز خاص و معافیت دارند به مدت 2 ماه برای خدمت گذاری به مردم استفاده شود و نهادهایی همچون آستان قدس، سازمان مستضعفین و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در این زمینه همکاری کنند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه نباید آمار غلط از سوی مسئولان ارائه شود، عنوان کرد: اعلام وجود 20 هزار تخت خالی بیمارستانی در کشور یک موضوع واهی است و نباید باعث شد قشر مردد جامعه ویروس کرونا را جدی نگیرد.

پارسایی ادامه داد: همچنین نباید برای درمان بیماری کرونا تحقیقات خود را از صفر شروع کنیم بلکه می توان با استفاده از تجربیات سایر کشورها از داروهای تست شده استفاده کنیم.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه بیشترین آمار مبتلایان و تلفات ناشی از ویروس کرونا از کادر پزشکی است، خاطرنشان کرد: دولت باید برای جبران این موضوع پرستار و کادر پزشکی استخدام کند تا فشار از روی کادر درمان برداشته شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها