موج
کدخبر : ۳۲۴۰۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324052

سردار سلیمانی:

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: باید تلاش و مجاهدت کنیم تا شاهد خبر ریشه کنی ویروس کرونا باشیم و همانطور که رهبر انقلاب فرمودند می‌توان این بلا را به نعمت تبدیل کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز (شنبه) در مراسم رونمایی از دستگاه سیار تست کرونا با بیان این که امروز نبرد اصلی ملت ایران مبارزه با ویروس کرونا است، اظهار کرد: خوشبختانه نظام جمهوری اسلامی، وزارت بهداشت و کادر درمانی نشان دادند در معرفی ظرفیت‌ های جدید و مبارزه با یک اپیدمی بیولوژیک بسیار توانمند هستند.

او با بیان این که امروز نظام جمهوری اسلامی در بین ملت‌های دنیا این افتخار را دارد که توانست این ویروس را مدیریت کند، گفت: همانطور که وزیر بهداشت در سخنان خود اعلام کرد این ویروس مهار شده و انشاالله به زودی شاهد مهار کامل آن خواهیم بود.

سردارسلیمانی افزود: در سراسر کشور مردم به میدان آمدند و شجره طیبه بسیج هم در قالب طرح مبارزه با ویروس کرونا در اوایل اسفند یک تفاهم نامه با وزارت بهداشت امضا کرد که در قالب همین طرح بسیج ملی بود که بسیج با تجربه واکسیناسیون فلج اطفال در دهه ۷۰ و طرح سنجش فشار خون در سال گذشته مجدداً در کنار وزارت بهداشت حضور یافت.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: نظام مقدس جمهوری اسلامی توانست یک برگ زرین دیگری را در مبارزه با کرونا رقم بزند، همانطور که سخنگوی وزارت بهداشت مرتب اعلام می‌کند بیش از ۵۰ میلیون نفر در کشور غربالگری شده اند.

او با اشاره به تجهیز دستگاه PCR سیار در بسیج گفت: این دستگاه در خدمت وزارت بهداشت قرار خواهد گرفت، در واقع سیستم درمانی یک تجربه گران‌سنگ در مبارزه با جنگ‌های بیولوژیک بدست آورد، بالاخره ما از یک مساله هم نباید غفلت کنیم که دستگاه‌ها و مافیایی در دنیا هستند که منافعشان در ایجاد جنگ‌های بیولوژیک است. ویروس کرونا هم فارغ از اینکه چه منشایی دارد می‌تواند یک الگو برای نظام سلطه باشد تا از این ظرفیت برای اهداف خود در بخشی از دنیا استفاده کنند.

سردار سلیمانی ضمن ابراز امیدواری برای همکاری مردم و مهار کامل این بیماری اظهار داشت: ما بیش از ۴۰ میلیون ماسک تا امروز توسط بسیج با نظارت سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت تولید کرده ایم. در ساخت مواد ضد عفونی کننده و اقلام مورد نیاز مردم هم فعالیت داشته ایم.

او تاکید کرد: باید تلاش و مجاهدت کنیم تا شاهد خبر ریشه کنی این ویروس باشیم و همانطور که رهبر انقلاب فرمودند می‌توان این بلا را به نعمت تبدیل کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها