موج
کدخبر : ۳۲۳۲۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323221

پیرهادی در گفتگو با موج:

منتخب مردم تهران در مجلس گفت: ما پیک این بیماری را رد نکرده ایم و همه مردم باید در فضای قرنطینگی خانگی قرار گیرند.

محسن پیرهادی منتخب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در  گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با اشاره به صحبت های رییس جمهور مبنی بر اینکه از پیک بیماری کرونا عبور کرده ایم، اظهار داشت: طبق اطلاعاتی که بنده فعلا از ستاد پیگیری کرونا گرفتم، آنها  اعلام کردند ما پیک این بیماری را رد نکرده ایم و  همه مردم باید در فضای قرنطینگی خانگی قرار گیرند.

وی با بیان اینکه مردم به توصیه ها گوش دهند و در منازل خود بمانند، ادامه داد: بنابراین طبق شواهد و قرائنی که  متخصصی اعلام می کنند ایران از پیک بیماری کرونا عبور نکرده و عقل سالم هم می گوید در این شرایط نباید سفر کنیم تا منجر به جابه جایی ویروس شویم لذا به همین شبه قرنطینه ادامه دهیم.

منتخب مردم تهران در مجلس اظهار کرد: متاسفانه ما آمادگی لازم را در مواقع بحرانی نداریم و در روزهای اول شیوع کرونا در کشور، آمادگی لازم برای توزیع لوازم بهداشتی را نداشتیم که منجر به ناراحتی و شوکه شدن مردم شده بود.

پیرهادی با بیان اینکه خطر این بیماری کاملا جدی است و مردم و مسئولین بایستی با نگاه جدی و واقعی به ابعاد این موضوع توجه کنند، افزود: بعضی مسئولین اعلام کردند که به پیک این بیماری رسیده‌ایم ولی این گفته صحیح نیست. مطالعات در مورد اپیدمیولوژی نشان می‌دهد ما هنوز در شیب صعودی قرار داریم و همه چیز به رفتار مسئولین و مردم بستگی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها