موج
کدخبر : ۳۲۲۶۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322601

در گفتگو با روسای بیمارستان‌ های قم:

رئیس مجلس شورای اسلامی از وضعیت آمادگی بیمارستان‌ های قم در مقابله با کرونا و روند درمان مبتلایان به این بیماری اطلاع یافت.

به گزارش خبرگزاری موج، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در تماس تلفنی با معاون بیمارستان کامکار و روسای بیمارستان‌های نکویی، شهیدبهشتی، شهدا، کودکان، علی بن ابی طالب ( ع) و امام رضا(ع) قم  از وضعیت آمادگی این بیمارستان‌ها در مقابله با کرونا و روند درمان مبتلایان به این بیماری اطلاع  یافت و  از خدمات صادقانه  پزشکان و پرستاران تشکر و قدردانی کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین در جریان این گفت و گوها میزان تجهیزات پزشکی، نیازمندی‌های کادر درمان و امکانات حفاظت فردی پزشکان‌ و پرستاران بیمارستان‌های قم را مورد بررسی قرار داد و از نحوه خدمت رسانی به بیماران بستری اطلاع حاصل کرد.

نماینده قم در مجلس شورای اسلامی همچنین از خدماتی که طی هفته‌های گذشته  توسط کادر درمان به مبتلایان این بیماری ارائه شده، قدردانی کرد و  توصیه‌های لازم را در خصوص پذیرش، رسیدگی‌های ویژه و آگاهی بخشی به همراهان بیماران به مسئولان و روسای مراکز درمانی قم یادآور گردید.

در این گفتگوها آقایان نصرآبادی، شفیعی، فروغی، دامن پاک اسحاق حسینی، رضایی و اسماعیلی، به ترتیب معاون بیمارستان کامکار و روسای بیمارستان‌های نکویی، شهیدبهشتی، شهدا، کودکان، علی بن ابی طالب(ع) و امام رضا(ع) قم گزارش‌های جداگانه‌ای از وضعیت تجهیزات و آمادگی پرسنل درمانی در  مقابله با بیماری کرونا به رئیس مجلس شورای اسلامی ارائه کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها