موج
کدخبر : ۳۲۰۹۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320968

امیر حیدری:

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: اینکه به جایگاهی رسیده‌ایم که می‌توانیم در حوزه بازآماد و تولید قطعات خودکفا شویم، بسیار کار بزرگ و ارزشمندی در بخش ناوگان هوانیروز است و ما باید تلاش کنیم تا روی پای خود ایستادن را به همگان نشان دهیم.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بازدید از بخش‌های مختلف ستاد هوانیروز در جمع فرماندهان و کارکنان، فنی گفت: هوانیروز به لطف خداوند منان و همت شما متخصصان فنی و خلبانان مؤمن و ولایت‌مدار در اوج قدرت است.

او با اشاره به تعمیر و نگهداری متخصصان هوانیروز در حوزه بازآماد (اورهال) و تولید قطعات، افزود: اینکه به جایگاهی رسیده‌ایم که می‌توانیم در حوزه بازآماد و تولید قطعات خودکفا شویم، بسیار کار بزرگ و ارزشمندی در بخش ناوگان هوانیروز است و ما باید تلاش کنیم تا روی پای خود ایستادن را به همگان نشان دهیم.

حیدری با بیان اینکه هوانیروز نقطه اتکا و قدرت در بین یگان‌های نظامی است، گفت: هوانیروز باید در تمامی عرصه‌های فنی و عملیاتی، قدرتمند باشد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش علاوه بر بازدید از بخش‌های فنی هوانیروز چند طرح رفاهی و همچنین باشگاه ورزشی ستاد هوانیروز را نیز افتتاح کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها