موج
کدخبر : ۳۲۰۴۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320495

سخنگوی هیات رئیسه مجلس از تست مثبت پنج نفر از نمایندگان مجلس خبر داد و گفت: مجلس فردا جلسه علنی ندارد.

به گزارش خبرگزاری موج، اسداله عباسی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: پیروی نامه وزیر بهداشت به رئیس مجلس مقرر شد سه نفر از اعضای هیئت رئیسه مجلس متشکل از  آقایان مسعود پزشکیان،  اکبر رنجبرزاده و سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در ستاد ملی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا حضور یافته و برای  برگزاری جلسات علنی مجلس نظرات خود را ارائه دهند.

او افزود: در بحث بررسی لایحه بودجه ۹۹ هم از آنجایی که مجلس این لایحه را به کمیسیون تلفیق ارجاع داده است، هنوز گزارشی از این کمیسیون به پارلمان ارائه نشده است.

عباسی تصریح کرد: از فردا جلسات کمیسیون تلفیق برای بررسی بودجه برقرار است و گزارش نهایی این کمیسیون را به هیئت رئیسه ارائه خواهد داد تا هرچه سریعتر مجلس بودجه ۹۹ را تصویب کند.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری جلسه رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی گفت: رئیس جمهور  در این‌باره با رهبر انقلاب صحبت کرده‌اند و با اذن ایشان قرار شده است که کشاورز همچنان سرپرست وزارت کشاورزی را برعهده داشته باشد.

عباسی بیان کرد: قرار است گزارش کمیسیون تلفیق از لایحه بودجه و گزارش هیئت سه نفره برای بررسی کرونا به هیئت رئیسه مجلس ارائه شده و در جلسه بعدی هیئت رئیسه مجلس بررسی شود.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: بر این اساس مجلس فردا جلسه علنی ندارد و منتظر گزارش هیئت سه نفره از ستاد کرونا هستیم.

او بیان کرد: از صد نفر نماینده مجلس که تست کرونا داده‌اند تست پنج نفر از آنها مثبت بوده است، بنابراین با تمهیدات در نظر گرفته شده از سوی مجلس مقرر شد از دیگر نمایندگان هم این تست گرفته شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها