موج
کدخبر : ۳۱۸۸۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318835

قاسمی در گفتگو با موج:

فعال سیاسی اصولگرا گفت: سرنوشت کشور در مجلس رقم می خورد لذا مردم در تعیین این سرنوشت نقش اساسی دارند.

سعید قاسمی فعال سیاسی اصولگرا در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با اشاره به اهمیت حضور مردم در انتخابات مجلس ، اظهار داشت: همه مردم می دانند که سرنوشت کشور در مجلس رقم می خورد لذا باید با حضور خود پای صندوق های رای در تعیین این سرنوشت نقش داشته باشند.

وی با بیان اینکه با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و امام(ره) نمی توانیم نسبت به این انتخابات بی تفاوت باشیم، ادامه داد: اگر برای حضور در انتخابات غفلت کنیم ممکن است همانطور که قیمت حامل های انرژی سه برابر شد شاهد افزایش قیمت چیزهای دیگری هم باشیم.

فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه متاسفانه رییس جمهور بعد از گرانی بنزین می آید و با خنده می گوید که اطلاعی نداشته و صبح جمعه متوجه این موضوع شده است، افزود: بنابراین مردم در چنین شرایطی تکلیف خود را نمی دانند لذا اگر به خیابان ها بریزند مسعود و مریم رجوی هم با آنها به کف خیابان ها می آیند و اگر هم نیایند پس به کجا باید اعتراضاتشان را مطرح کنند.

قاسمی در پایان خاطر نشان کرد: بنابراین مردم باید در انتخابات مشارکت داشته و نماینده ای در خانه ملت داشته باشند تا مطالبات آنها را پیگیری کند چرا که اگر این اتفاق نیفتد من خود باید بیایم کف خیابان خود را آتش بزنم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها