موج
کدخبر : ۳۱۷۷۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317722

سردار شکارچی:

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: دشمنان انقلاب بیش از ۱۹۰ توطئه علیه ما پیاده کردند، اما روز به روز کشور ما قوی‌تر و مستحکم‌تر روی پا خود ایستاد و به کوری چشم دشمن انقلاب را به دنیا صادر کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج،  سردار ابوالفضل شکارچی ، سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در سخنرانی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن در ورامین گفت: مردم غیور، سلحشور و غیرتمند ایران در میدان مبارزه با کفر و نفاق و مقابله با امریکای جنایتکار و اسرائیل خبیث همچنان در میدان هستند و حضور مردم تیری بر قلب دشمنان اسلام ناب و انقلاب اسلامی است.

شکارچی افزود: دشمنان انقلاب با همه توطئه‌هایی که در این ۴۱ سال بر پا کردند و به اعتراف خودشان هر توطئه در حدی بود که اگر در هر کشوری غیر ایران برپا می‌شد آن نظام را ساقط می‌کرد، بیش از ۱۹۰ توطئه علیه ما پیاده کردند، اما روز به روز کشور ما قوی‌تر و مستحکم‌تر روی پا خود ایستاد و به کوری چشم دشمن انقلاب را به دنیا صادر کرده است.

وی با اشاره به ساخت تجهیزات نظامی توسط جوانان ایرانی گفت: این تجهیزات که با اراده مردم غیور و به دست جوانان غیرتمند ایرانی ساخته شده بود اصلی ترین و قوی‌ترین پایگاه امریکا را در عین الاسد عراق هدف قرار داد و تجهیزات و نیروهای این پایگاه را از بین برد و آنان جرأت مقابله با این حرکت را به خود ندادند که این نوعی قدرت و عزت و روحیه انقلابی و مکتب اسلام ناب محمدی محسوب می‌شود.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: آمریکایی‌ها می‌دانند که اگر در مقابل حمله به پایگاه عین الاسد عکس العمل نشان می‌دادند سیلی‌های بیشتر و تلفات بیشتری باید می‌دادند؛ لذا سخن این است که امریکایی‌ها باید از منطقه بروند و جهان اسلام را به مردم و ملت‌ها واگذار کنند، آنان به بن بست رسیده‌اند و راهی جز این ندارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها