موج
کدخبر : ۲۸۸۳۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-288352

دلایل عصبانیت امروز رییس صدا و سیما مشخص شد

با مطرح شدن شایعه صفر شدن بودجه سه ماهه دوم صدا و سیما از سوی دولت، شاید بتوان به دلایل عصبانیت امروز رییس صدا و سیما در حاشیه جلسه هیات دولت پی برد.

به گزارش خبرگزاری موج، امروز خبرنگارانی که در حیاط دولت حضور داشته و منتظر پایان جلسه هیات دولت بودند تا با وزرا گفتگو کنند، شاهد بودند که چندین بار علی عسگری رییس صدا و سیما با چهره ای برافروخته از جلسه هیات دولت خارج و مشغول گفتگوی تلفنی شد.

وی پس از پایان جلسه هیات دولت در حالی که چهره ای عصبانی داشت، حیاط دولت را ترک کرد و حاضر به گفتگو با خبرنگاران نشد.

علت این ناراحتی و تلفن های متعدد رییس صدا و سیما برای خبرنگاران حوزه دولت جای سوال بود تا اینکه شایعه ای مطرح شد که هنوز صحت آن از سوی دولت تایید نشده است.

در این رابطه امروز سید احسان قاضی زاده هاشمی عضو شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما در توییتی نوشت: امروز مطلع شدم دولت به دلیل پخش سریال گاندو کل بودجه سه ماهه دوم صدا و سیما را صفر کرده است. ضمن پیگیری جدی این مساله در شورای نظارت، آیا رئیس جمهور هنوز هم می تواند بگوید پناه می برم به خدا از بستن دهان منتقدین؟

در همین زمینه مهدی امیرآبادی فرهانی عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی نیز در توییتی به طعنه نوشت: آیا دستور صفر کردن بودجه قانونی رسانه ملی به بهانه پخش سریالی که به ذائقه دولت خوش نیامده بدعت نیست؟ آیا قانونیه دولت بودجه دستگاه را سلیقه ای دستکاری نماید؟! گفتند پیغام دادند حله. اما جمله رئیس: "آقای نوبخت تقصیر شماست که به صدا و سیما پول می دهید" چی میشه؟!!

حسینعلی حاجی دلیگانی یکی دیگر از نمایندگان مجلس نیز در توییت دیگری نوشت: فشار بودجه‌ای دولت علیه صدا و سیما، بچه‌گانه است؛ مجلس این اجازه را به دولت نمی‌دهد. بعید می دانم و دولتی‌ها را عاقل‌تر از این می‌بینم که بچگی کنند و به دلیل پخش سریال گاندو به صدا و سیما فشار بودجه‌ای وارد کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    سلام ،من فکر می کنم بودجه کلان صداوسیما حیف ومیل میشه مثلا واسه بعضی فیلم ها که هیچ گونه بار سرگرمی ومثبت ندارن هزینه کلان صرف میشه.اگه فیلم.گاندو دیده باشین موضوع خوب بود اما صحنه های تعقیب کردن خیلی زیاد بود.برنامه های بی محتوا

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها