موج
کدخبر : ۲۸۲۱۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-282158

صباغیان در تذکر شفاهی:

نماینده مردم بافق و مهریز در مجلس تاکید کرد: مشکلات اقتصادی کشور ارتباطی به تحریم‌ها ندارد و به عدم نظارت بر می گردد.

به گزارش خبرگزاری موج،  محمدرضا صباغیان نماینده مردم بافق و مهریز در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی با اشاره به استعفای وزیر آموزش و پرورش، اظهار کرد: حداقل خواسته فرهنگیان اجرای طرح رتبه بندی آنان است که بطحائی بر این مسئله تأکید می‌کرد و امیدواریم استعفای وزیر آموزش و پرورش، طرح رتبه بندی فرهنگیان را قربانی نکند.

وی با اشاره به اینکه طبق گفته سخنگوی دولت، طرح رتبه بندی فرهنگیان تا دو ماه آینده اجرا می‌شود، ادامه داد: خواسته ما از رئیس جمهور این است که وزیر توانمند و جسوری را برای آموزش و پرورش بگذارد تا بتواند از حقوق فرهنگیان دفاع کند.

نماینده مردم بافق در تذکری به وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: گرانی، تورم و افزایش قیمت‌ها افسارگسیخته شده به گونه‌ای که قیمت ماشین و زمین چند برابر شده است و مردمی که تا سال گذشته می‌توانستند خانه دار شوند، باید آن پول خود را برای اجاره خانه هزینه کنند.

هیچ نظارتی بر قیمت‌ها نیست

صباغیان با بیان اینکه نمی‌دانیم قسم حضرت عباس را باور کنیم یا دُم خروس را، گفت: هیچ نظارتی بر قیمت‌ها نیست، این در حالی است که گفته می‌شود بر قیمت‌ها نظارت می‌شود اما سازمان تعزیرات که یک میلیون شعبه دارد، در حوزه انتخابیه ما مأموری ندارد و صرفاً یک نفر هفته‌ای یک بار و به شکل سیار برای نظارت می‌آید که این کافی نیست.

وی با تأکید بر اینکه مشکلات اقتصادی کشور ارتباطی به تحریم‌ها ندارد و به عدم نظارت بر می گردد، خاطرنشان کرد: مردم تحت فشار شدید اقتصادی هستند که برای برون رفت از این وضعیت باید نظارت‌ها بیشتر شود و همچنین لازم است در جلسه غیرعلنی درباره این موارد بحث و بررسی صورت گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها