موج
کدخبر : ۲۷۶۹۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-276972

هشدار امیرعبداللهیان به رژیم صهیونیستی؛

دستیار ویژه رئیس مجلس درامور بین‌الملل به رژیم صهیونیستی هشدار داد که حمایت دولت آمریکا نمی‌تواند سرنوشت محتوم و حتمی رژیم صهیونیستی را تغییر دهد و افزود: مقاومت فلسطین با قدرت و صلابت به دوران اشغالگری و دولت منحوس صهیونیستی پایان خواهد داد.

به گزارش خبرگزاری موج، حسین امیرعبداللهیان، دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل حملات ددمنشانه اخیر رژیم صهیونیستی به مردم مظلوم و در محاصره غزه را محکوم و اظهار کرد: این حملات ناشی از خوی سفاک و خونریز غارتگران رژیم صهیونیستی و حمایت‌های همه جانبه رئیس جمهور نژادپرست آمریکا از این رژیم است.

دبیرکل دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین طی اظهاراتی، ضمن محکوم کردن تجاوز بی رحمانه رژیم اشغالگر قدس به غزه، سکوت مجامع بین المللی و مماشات و سکوت برخی کشور‌های عربی را علت دیگری برای تداوم بمباران کودکان، زنان و مردان غزه عنوان کرد و اظهار داشت: از مجامع بین المللی و مجالس کشور‌های اسلامی و بین المجالس جهانی می‌خواهیم که با محکوم کردن این حملات ضد انسانی در حمایت از ملت فلسطین اقدام کنند.

وی به رژیم صهیونیستی هشدار داد که حمایت دولت آمریکا نمی‌تواند سرنوشت محتوم و حتمی رژیم صهیونیستی را تغییر دهد و افزود: مقاومت فلسطین با قدرت و صلابت به دوران اشغالگری و دولت منحوس صهیونیستی پایان خواهد داد و قدس و سرزمین‌های اشغالی بحول و قوه الهی آزاد خواهند شد.

دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل در پایان خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران هیچگاه مسئله فلسطین را فراموش نخواهد کرد و اقدامات غیر قانونی و یکجانبه دولت آمریکا ذره‌ای خلل در اراده و عزم ملت‌های اسلامی در حمایت از فلسطین و کمک برای آزادی قدس و سرزمین اشغالی ایجاد نکرده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها