موج
کدخبر : ۲۷۴۶۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-274680

یکصد و هشتاد و پنجمین جلسه شورای هماهنگی اطلاعات کشور به ریاست وزیر اطلاعات و با حضور همه روسای جامعه اطلاعاتی کشور برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات ، در هفته بزرگداشت سربازان گمنام امام زمان (عج) یکصد و هشتاد و پنجمین جلسه شورای هماهنگی اطلاعات کشور به ریاست حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی  وزیر اطلاعات و با حضور همه روسای جامعه اطلاعاتی کشور در محل وزارت اطلاعات برگزار گردید.

در این جلسه ضمن بزرگداشت روز سرباز گمنام امام زمان و تبریک میلاد باسعادت آقا، ولی الله الاعظم حضرت مهدی (عج)، گزارشی از آخرین وضعیت مناطق سیل زده توسط معاون محترم امنیتی انتظامی وزارت کشور و مسئولین ذیربط در ستاد بحران ارائه گردید و اعضاء جلسه پیرامون ابعاد اقتصادی و اجتماعی آن به تبادل نظر پرداخته و تدابیر لازم در رابطه با تمهیدات مورد نیاز را اتخاذ نمودند.

در ادامه جلسه آثار و تبعات تروریستی قلمداد نمودن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط استکبار جهانی در سطح داخلی و بین المللی توسط فرماندهان عالی سپاه مورد بررسی قرار گرفت و نسبت به پیشنهادات اقدامات مقابله‌ای، بحث و تبادل نظر صورت گرفت. در این جلسه ضمن حمایت کامل و یکپارچه تمامی اعضاء جامعه اطلاعاتی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر ضرورت اقدامات آفندی و مقابله‌ای با آمریکای جنایتکار تأکید گردید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها