موج
کدخبر : ۲۷۰۹۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-270901

آیت‌الله یزدی در دیدار با سردار اشتری؛

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در دیدار با سردار اشتری مطرح کرد: شیطنت دشمن در برخی از عرصه‌ها به‌خوبی قابل‌مشاهده است و این نشان می‌دهد که شرایط زندگی نیز نسبت به گذشته بسیار فرق کرده اما پلیس و نیروهای امنیتی با آگاهی برای حفظ جایگاه نظام در حال تلاش هستند.

به گزارش خبرگزاری موج، آیت‌الله محمد یزدی رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ظهر امروز در دیدار با سردار اشتری که در دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم انجام شد، اظهار داشت: نیروی انتظامی وظایف سنگینی بر دوش دارد که عمل به این وظایف در یک کشور گسترده و 80میلیون نفری با این وسعت جغرافیایی کار سختی است و امیدواریم پلیس در این راستا موفق باشد.

وی یکی از مهم‌ترین پشتوانه‌های حاکمیت را مردم دانست و افزود: خوشبختانه هماهنگی و وحدت میان مردم به‌خوبی احساس می‌شود و جاهایی که نظام به حضور مردم نیاز داشته باشد همه قشرها حضور می‌یابند و حمایت از اصل نظام را تأیید می‌کنند.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: این‌که رهبر معظم انقلاب اسلامی، فرمانده کل نیروهای نظامی و انتظامی است یکی از ویژگی‌های این نیروهاست چراکه چنین فرمانده و مدیری در دوران‌های مختلف کم‌نظیر بوده است.

وی از وقوع سیل در استان گلستان یاد کرد و گفت: آمار خسارت‌های مالی قابل جبران است اما آمار تلفات دامی و جانی غیرقابل‌جبران است که براثر حضور نیروهای مختلف ازجمله پلیس این آمار بسیار پایین بوده و این دستاورد جای شکر دارد.

آیت‌الله یزدی با ابراز اینکه رئیس‌جمهور آمریکا دیوانه‌وار کارهای خود را دنبال می‌کند، مطرح کرد: شیطنت دشمن در برخی از عرصه‌ها به‌خوبی قابل‌مشاهده است و این نشان می‌دهد که شرایط زندگی نیز نسبت به گذشته بسیار فرق کرده اما پلیس و نیروهای امنیتی با آگاهی برای حفظ جایگاه نظام در حال تلاش هستند.

وی آمار بالای سفرهای نوروزی را نشان از حیات، نشاط و زندگی جامعه دانست و تصریح کرد: هرچند افزایش 30 درصد مسافرت‌ها نسبت به سال گذشته را داشته‌ایم اما نیروی انتظامی به‌شیوه مطلوب در میدان حضور یافته و در عرصه‌های مختلف به‌دنبال خدمت به مسافران است.

این استاد برجسته حوزه با تأکید بر اینکه رانندگان باید به توصیه‌های پلیس توجه کنند، مطرح کرد: افرادی که تازه به دوران رسیده و فشارهای اقتصادی و جیره‌بندی‌های در این انقلاب را ندیده و اکنون با استقلال و رفاه روبه‌رو هستند همه‌چیز را فراموش و فکر می‌کنند که می‌توانند با سرعت‌های بالا در جاده حرکت کنند درحالی‌که این اقدام آن‌ها آسیب‌های بسیاری را به‌دنبال خواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها