موج
کدخبر : ۲۶۹۸۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-269869

جلیلی در پیش‌ خطبه‌های نماز جمعه تهران:

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: قرار نیست در روند انقلاب در گام دوم، به حداقل‌ها نگاه کنیم. تفکر انقلابی به قله‌ها نگاه می‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج، سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام پیش از ظهر امروز جمعه 24 اسفندماه در سخنان پیش از خطبه‌ های نماز جمعه تهران، گفت: ملت ایران با اجابت دعوت خدا و پیامبر (ص) چهل سال پر افتخار را پشت سر گذاشته است. قرآن می‌فرماید اگر دعوت خدا را اجابت کنید یک حیات جدید می‌گیرید.

وی افزود: دشمنان هزاران میلیارد دلار هزینه می‌کنند، اما بعد از این همه لشکرکشی‌ها نتیجه آن می‌شود که رئیس‌ جمهور آمریکا برای اینکه به عراق سفر کند شبانه می‌رود و شبانه برمی‌گردد و کسی از او استقبال نمی‌کند. امروز آنها اقتدار ملت ما را می‌بینند.

جلیلی تاکید کرد: رهبر انقلاب در یک بیانیه تفصیلی برای ملت ایران گام دوم انقلاب  را تشریح می‌کنند و افق آینده را نشان می‌دهند و من و شما و آحاد ملت باید نسبت خودمان را با گام دوم انقلاب تعریف کنیم. باید بگوییم در قبال گام دوم چه وظیفه‌ای داریم و باید چه نقشی ایفا کنیم و چه تأثیرگذاری داشته باشیم. قرار نیست در روند انقلاب در گام دوم، به حداقل‌ها نگاه کنیم. تفکر انقلابی به قله‌ها نگاه می‌کند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: انقلاب ما بر این مبنا پیروز شد که همه مردم خودشان را در آن شریک دانستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها