موج

امیر سیاری:

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: اصول مدیریت معمولی با مدیریت جهادی تفاوتی ندارد، اما دلسوزی، ایثارگری، ولایتمداری و پا در رکاب بودن از جمله ویژگی های یک مدیریت جهادی است.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر دریادار حبیب‌ الله سیاری  رئیس ستاد و معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز در مراسم سالگرد شهادت تیمسار منصور ستاری فرمانده اسبق نیروی هوایی و جمعی از فرماندهان و مسئولان این نیرو اظهار داشت: انسان موفق کسی است که کشورش به وجود او افتخار کند و همه قهرمانان نیروی هوایی از جمله همین شهدای عزیز، برای ما تاریخ ساز بودند.

سیاری افزود: آنچه باعث شد شهدای نیروی هوایی تاریخ ساز شوند، تفاوتی است که در نوع فرماندهی و مدیریت آنها بود و آن هم مدیریت جهادی است که این روزها مطرح می شود.

وی خاطرنشان کرد: اصول مدیریت معمولی با مدیریت جهادی تفاوتی ندارد، اما دلسوزی، ایثارگری، ولایتمداری و پا در رکاب بودن از جمله ویژگی های یک مدیریت جهادی است.

رئیس ستاد آجا ادامه داد: شهدا تکلیفی عمل کردند تا کاری کنند که کشورشان به آنها افتخار کند. کسانی که امروز همایش های مختلف مدیریت جهادی برگزار می کنند خوب است که شیوه مدیریت و زندگی فرماندهان شهید نیروی هوایی را بررسی کنند.

سیاری اظهار داشت: در طول جنگ با همکاری تنگاتنگ نیروی هوایی و دریایی ارتش، بیش از ١٥٠ عملیات اسکورت کشتی که بالغ بر ١٠ هزار کشتی بود صورت گرفت که از این تعداد فقط ٢٥٠ کشتی مورد اصابت قرار گرفت.

وی گفت: اگر دشمن می توانست تاسیسات جزیره خارک را از کار بیندازد، قطعا از نظر اقتصادی در جنگ دچار مشکل می شدیم، اما با حضور به موقع نیروی هوایی و قدرت پدافند نتوانستند ضربه ای وارد کنند.

معاون هماهنگ کننده ارتش افزود: امروز به برکت خون شهدا و جانفشانی رزمندگان، سازنده هواپیما شده ایم و همان تجهیزات بگونه ای نگهداری و به روز می شود که قدرت اول منطقه هستیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها