موج

آیت الله لطف الله صافی گلپایگانی؛

آیت الله لطف الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید با اشاره به این که امنیت کشور مرهون تلاش‌های نیروی انتظامی است، گفت: این نهاد در عرصه‌های مختلف در مسیر تحقق امنیت تلاش کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از مرکز خبر حوزه، آیت الله لطف الله صافی گلپایگانی روز شنبه در دیدار سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی، تلاش ناجا در مسیر ارتقاء عزت و اقتدار کشور را ستود و ابراز امیدواری کرد که در سایه این تلاش‌ها پرچم نظام اسلامی همواره برافراشته نگاه داشته شده و به دست صاحب اصلی آن یعنی امام زمان(عج) سپرده شود.
وی با اشاره به این که خدمت نیروهای پلیس در نظام اسلامی دارای ثواب و اجر بزرگی است، گفت: این کشور به امام زمان(عج) تعلق دارد و تلاش‌ها و خدمات نیروی انتظامی موجب خرسندی امام عصر(عج) است.

 

پای بیگانگان نباید به کشور باز شود

آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید نیز در دیدار فرمانده ناجا با بیان این که اقتصاد مقاومتی یک سفارش علمی است، گفت: تحقق این اقتصاد، نیازمند کوشش گسترده در حوزه اقتصاد اسلامی و بانک اسلامی است.
وی با بیان این که پای بیگانگان نباید به کشور باز شود، تصریح کرد: دشمنان و معاندان کشورمان در صدد هستند تا به دستاوردهای نظام اسلامی آسیب برسانند.
وی همچنین با تاکید بر این که سبقت و سرعت در جاده فضیلت نیست، عنوان کرد: سبقت و سرعت در امور عقلی فضیلت است نه در امور جاده‌ای؛ برای کاهش تصادفات و تلفات ناشی از آن، مردم باید به قوانین احترام گذاشته و به تذکرات و توصیه های پلیس توجه کنند.
این مرجع تقلید در ادامه، کشفیات مواد مخدر را یکی از رسالت‌های نیروی انتظامی برشمرد و گفت: افزایش آمار کشفیات نشان از تلاش‌های مستمر دشمنان برای آسیب‌رساندن به جوانان کشور را دارد، بنابراین برای رفع معضل اعتیاد باید علل گرایش برخی جوانان به مواد مخدر بررسی شود.
وی با تاکید بر این که پرونده شهادت در نیروی انتظامی همچنان باز است، افزود: این موضوع یک برکت و سفره برای نیروی انتظامی است که باید به صورت ویژه از آن استفاده کرد.
فرمانده ناجا امروز در سفر به شهر مقدس قم با شماری از مراجع تقلید و علما دیدار و گفت و گو کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها